Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sporta spēles 2019 19.08.2019. plkst. 16.26

10. augustā Mazās skolas stadionā norisinājās Dundagas novada sporta spēles.

19. sporta spēlēs uzvaras laurus plūca komanda «Neveja», aiz sevis atstājot pagājušā gada čempionus «13. bloks», savukārt trešajā vietā ierindojās komanda «Dundžiņ lauds».

Šogad novada sporta spēlēs piedalījās ap septiņdesmit dalībnieku. Prieks par agrajiem putniem — makšķerētājiem. Lielie prieki sākās plkst. 05.30, kad tika izlozēti sektori un turpinājās pēc plkst. 9.00, kad sāka svērt noķertos lomus.

Vissmagākais kopējais zivju loms tika Gatim Sudmalam un Andrim Dolganovam 5,72 kg, pārstāvot komandu «13.bloks», tālāk sekoja komandas «Neveja» pārstāvji Raivis Kriķītis un Lauris Alkšbirze ar 4,42 kg un trešo vietu ieņēma Jānis Skarbinieks un Andris Skarbinieks ar kopējo svaru 3,67 kg no komandas «Dundžiņ lauds».

Pēc domes priekšsēdētāja runas, komandas tikās volejbola laukumos — iespēja bija spēlēt gan sievietēm, gan vīriešiem. Sieviešu komandā labākās bija Andžela Lepere, Anete Alkšbirze un Katrīna Mierkalne no komandas «13. bloks», uzvarot visas kopvērtējuma spēles. Par trīs punktiem mazāk otro vietu ieguva komandas «Dundžiņ lauds» pārstāves — Madara Rudgale, Kristīne Skarbiniece un Alise Dozberga, savukārt trešo vietu ieņēma Daniela Ozollapa, Lāsma Freimute un Vineta Jansone no komandas «Agaris».

Vīriešu volejbolā labākie bija komandas «Neveja» pārstāvji Andis Švāģeris, Matīss Pētersons, Dāvis Alkšbirze, Adrians Kārklevalks un komandas seniors Ivo Kalers. Otrajā vietā ierindojās Reinis Kārklevalks, Uldis Kārklevalks, Askolds Roberts Jāvalds, Ernests Salcevičs un Ernests Šmēdiņš/Kristers Šulcs, pārstāvot komandu «13.bloks». Un, atnākot uzspēlēt tikai volejbolu, komanda «Sviķinieks» ieguva trešo vietu — Niklāvs Aksels Balmanis, Rolands Švāģeris, Aļģis Tomsons un Niklāvs Lazovatijs.

Kamēr vieni spēlēja volejbolu, tikmēr citi varēja izmēģināt spēkus lekšanā ar lecamauklu, kur tika aizsietas acis, kā arī turēt tukšas piena kannas uz laiku un mest šautriņas.

Spēcīgā saimnieka diplomu un krūzīšu paliktni ieguva Andžs Zumbergs, noturot piena kannas 1 min 51,82 s, aiz sevis atstājot, Lauri Stari 1 min 51,74 s. Sacensības bija plānotas starp vīriešu dzimtas pārstāvjiem, bet tā kā sievietes arī izteica vēlmi izmēģināt savus spēkus, tad pirmajā vietā ierindojās Vineta Jansone, noturot 1 min 1,16 s.

Visvairāk vienā minūtē ar lecamauklu izleca Lāsma Freimute — 132 reizes, bet Danai Vītolai izdevās ierindoties otrajā vietā, izlecot 119 reizes.

Jānis Zingniks šautriņu mešanā ierindojās pirmajā vietā starp vīriešiem, bet starp sievietēm pirmo vietu ieguva Linda Kojro.

Paralēli individuālajām sacensībām pieaugušajiem, arī bērni varēja izmēģināt un sacensties savā starpā, tādās aktivitātēs, kā «Bundžu karalis», «Vārtu sargs», «Trakā pēda», «Neparastais florbols», «Tenisa gājiens», «Gumijas stiepšana». Liels paldies visiem interesentiem!

Pārējās komandu sacensībās bija dusmas un strīdi, prieki un bēdas, bet tas viss pieder pie lietas — bija jūtams spēcīgs komandas gars un vēlme būt pirmajiem!

Apsveicam uzvarētājus!

Paldies komandai «Agaris» par dalību!

Sirsnīgs paldies tiesnesēm un tiesnešiem — Žanetei Bergmanei, Karīnai Alkšbirzei, Lanai Kārklevalkai, Katei Nierliņai, Līnai Blumbergai, Klāvam Alkšbirzem, Nilam Kuģiniekam, Sandrai Kokorevičai, Jānim Langzamam un Arvim Heniņam.

Kopā mēs paveicām lielu darbu, paldies!

Liels paldies arī manām darba kolēģēm «bitītēm» — Ievai Kristiņai un Smaidai Šnikvaldei

Paldies saimnieciskajam dienestam par palīdzību — Andrim Kojro un Laurim Kojro.

Paldies visām komandām par dalību, par sapratni!

Esam atvērti ierosinājumiem, ieteikumiem — ja kādi jautājumi, piedāvājumi — droši nāciet, rakstiet, zvaniet! Darīsim labas lietas visi kopā!

Sintija Šleža,
Dundagas novada pašvaldības sporta darba organizatore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Dundagas novada sporta spēlēs 2019

Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com