Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sociālajā dienestā 25.11.2014. plkst. 12.33

Stāsta Ineta Mauriņa, Sociālā dienesta vadītāja.

Paciņas sirmgalvjiem

Pateicoties Ināras un Borisa Teterovu fondam un Dundagas novada Sociālā dienesta sadarbībai ar Talsu novada fondu (TNF), mūsu Sociālajā dienestā nonāk pakas, kas paredzētas sirmgalvjiem. TNF šo paku skaits ir krietni lielāks nekā mums, tāpēc viņi tās dala visiem, sākot ar 80 gadu vecumu. Mūsu novadā ir daudz sirmgalvju, un ar pakām, ko mums atsūta, visiem nepietiek, tāpēc TNF ieteikums bija — piešķirt tās sirmgalvjiem ar maziem ienākumiem.  

Lai nevienam nenodarītu pāri, 2013. gadā uz Latvijas Republikas proklamēšanas svētkiem ieviesām praksi dalīt pakas, sākot ar gados viscienījamākajiem. Šogad uz valsts svētkiem saņēmām 55 pakas. Tās izdalījām 1930.–1932. gadā dzimušajiem. Tiem, kam pakas tika iepriekš, otrreiz vairs nedalām, lai tiek citiem arī!

Ja ir kāds šajos gados dzimušais un ja viņš nav saņēmis paku, aicinām pieteikties Sociālajā dienestā. Iespējams, kāds nav bijis mājās, kad esam bijuši aizbraukuši.

A/s Latvenergo atbalsts

Lūgums trūcīgajām un maznodrošinātajām personām iesniegt Sociālajā dienestā a/s Latvenergo līgumu numuru, lai no 1. I var piemērot atlaides.

Savukārt ģimenes, kur ir 3 un vairāk bērnu, aicinām pieteikties līdz 31. XII uz a/s Latvenergo dāvanu karti. Vairāk skatīt Dundagas interneta vietnē www.dundaga.lv/dundaga/aktualitates/latvenergo-atbalsts-daudzbernu-gimenēm!

Ģimenes stipendija Antmaņu ģimenei

Sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu, kam līdzekļus šim mērķim piešķīrusi Amerikas Latviešu biedrība, Ģimenes stipendijai izvirzījām Andra Antmaņa ģimeni, kas atbilda visām prasībām: daudzbērnu ģimene, strādīgi, nav kaitīgu ieradumu, ir vismaz kāds students un 3 skolēni.

14. XI Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejā svinīgā pasākumā šādu stipendiju uz diviem gadiem piešķīra 11 Latvijas ģimenēm, arī Antmaņiem no Pitraga.

Uzklausīja Diāna Siliņa

Foto no Antmaņu ģimenes albuma

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
palīdzība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com