Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sniegsim palīdzību ugunsgrēkā cietušajai ģimenei! 05.11.2018. plkst. 16.55

Svētdien plkst. 15.55 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz mūsu novadu, kur bija izcēlies ugunsgrēks Kolkas pagasta Mazirbē. Tur ar atklātu liesmu dega dzīvojamā māja 200 m2 platībā.

Ugunsgrēkā bez pajumtes ir palikuši seši «Ķirškalnu» mājas iedzīvotāji. Divdesmit gadu garumā izlolotā māja  ir nodegusi pilnībā. Praktiski sadegusi visa iedzīve, izglābt nav izdevies gandrīz neko. Sadeguši arī dokumenti un medikamenti.

Šodien cietušos apmeklēja Dundagas novada pašvaldības izpilddirektore Janita Valtere un sociālā dienesta darbinieki, lai sniegtu steidzamāko palīdzību — pirmās nepieciešamības preces ģimenei un mācību piederumus skolēniem. Tāpat cietušos informēja par iespēju saņemt palīdzību, ko nosaka Dundagas novada pašvaldības saistošie noteikumi «Par palīdzības sniegšanu ārkārtas situācijās», kas paredz šādos gadījumos izmaksāt līdz 300 € lielu naudas pabalstu vienam cietušajam, kā arī informēja par citām  palīdzības saņemšanas iespējām.

Sadeguši ir gan personu apliecinošie dokumenti, gan bankas kartes un telefoni. Šobrīd cietušajiem vissvarīgāk ir nodrošināt ikdienā nepieciešamāko: pārtiku, higiēnas preces, apģērbu, mēbeles, sadzīves tehniku un  sadzīves priekšmetus.

Vissteidzamāk ģimenei vajadzētu saldētavu,  jo bija sarūpēti krājumi ziemai. Saldētava ir cietusi, tomēr produkti vēl ir derīgi. 

Par palīdzības sniegšanu lūdzu sazināties ar Dundagas novada pašvaldības sociālā dienesta vadītājas pienākumu izpildītāju Inetu Mauriņu pa tālruni 26618686.   

Pagaidām ģimene ir patvērusies pie kaimiņiem, bet dome lems par dzīvojamās platības nodrošināšanu. Tāpat cietušajiem ir iespēja nepieciešamības gadījumā vērsties pie psihologa.

Inguna Pekmane,       
sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
palīdzība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com