Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Skolēnu darbs vasarā 13.05.2019. plkst. 11.06

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) interneta lapā sāksies skolēnu elektroniskā reģistrācija vasaras nodarbinātības pasākumiem. Skolēnu reģistrāciju uzsāks pakāpeniski — katram valsts reģionam ir noteikts savs reģistrācijas sākuma datums!

15. maijā no plkst. 16.00 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā varēs sākt reģistrēties skolēni, kas vēlēsies vasaras brīvlaikā strādāt Kurzemē.

Nodarbinātības valsts aģentūra Talsu filiāles aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisija ir pieņēmusi lēmumu pasākumam «Nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs» Dundagas novada pašvaldībā atbalstīt 30 darba vietas skolēniem palīgstrādnieka profesijā.

Skolēnam ir jāreģistrējas tajā reģionā un novadā, kura teritorijā viņš vēlas strādāt! Informācijai NVA mājaslapā ir pieejama tabula ar reģionu, novadu un filiāļu uzskaitījumu. Ja rodas jautājumi, sazinieties ar darbinieku, kurš attiecīgajā NVA filiālē atbild par skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumu, kontaktpersonu saraksts ir pieejams NVA interneta vietnē. Talsu filāilē tā ir Ina Mežavilka, tālrunis: 63291709, mob.: 22021081.

Elektroniski reģistrēties pasākumam skolēni varēs līdz 17. augustam, tādejādi visi skolēni, kas vēlēsies reģistrēties dalībai pasākumā, to varēs izdarīt. Taču skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo valsts līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots! NVA plāno šovasar skolēniem izveidot 6 388 darba vietas uz vienu mēnesi.

Pasākuma organizēšanas noteikumi paredz, ka skolēns pirms reģistrācijas var vienoties ar konkrētu darba devēju par darba vietu un nodarbināšanas periodu. Ja skolēns nav vienojies ar darba devēju, tad pieteikuma reģistrācijas secībā viņš telefoniski vai ar e-pasta starpniecību saņems uzaicinājumu piedalīties konkursā uz brīvajām darba vietām.

Piedalīties pasākumā varēs 15 līdz 20 gadus veci jaunieši, kas mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Detalizētāka informācija par NVA īstenoto aktīvo nodarbinātības pasākumu «Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs» izlasāma NVA mājaslapas sadaļā «Skolēnu vasaras darbs».

 

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com