Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Skan kokles 26.04.2017. plkst. 10.46

VI Latvijas lauku un mazpilsētu mūzikas skolu Izglītības programmas «Stīgu instrumentu spēle — Kokles spēle» audzēkņu konkurss Iecavā šoreiz bija kupli pārstāvēts un norisinājās četrās vecuma grupās. I un II grupā Dundagas mākslas un mūzikas skolu pārstāvēja Kolkas mūzikas nodaļas audzēknes — Nadina Linita Kevrele, Elīna Graudēvica un Zane Karlīna Apine. Šajās vecuma grupās bija īpaši kupls dalībnieku pulks. Konkurenti bija ieradušies no Babītes, Jūrmalas, Tukuma, Cēsīm, Ogres, Ulbrokas, Ķekavas, Valmieras, Vecumniekiem, Alūksnes, Saldus, Iecavas un citām mūzikas skolām. Tādēļ īpašs prieks, ka meitenes šādā konkurencē sniedza labus rezultātus — Nadina ieguva III vietu, Elīna — atzinību, Zane — pateicību.

Mūzika ir gaistošā māksla - lai uzstātos piecu minūšu īsā priekšnesumā, instruments jāspēlē stundām ilgi, ir nepieciešams regulārs treniņš, vecāku rūpes un atbalsts, kā arī neatlaidīgs un profesionāls skolotājas Dzintras Tauniņas ieguldījums.

Šoreiz gandarījumu meitenēm sniedza arī iecavnieku sarūpētās bagātīgās saldumu tūtes un izklaides aktīvās atpūtas kempingā «Labirinti».

Linda Celma

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
skola, mūzika
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com