Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Skaļās lasīšanas 2021 Dundagas fināls 20.05.2021. plkst. 16.10

Lasīt klusi vai skaļi – tā ir ikviena paša izvēle. Galvenais ir lasīt! Lasīt labas grāmatas! Kopš marta mēneša Dundagas vidusskolas abu 5. klašu skolēniem gan nebija dota izvēle kā lasīt – klusi vai skaļi, jo viņi tika iesaistīti  lasīšanas veicināšanas programmā Skaļā lasīšana 2021.

Šodien, 20.maijā notika Dundagas fināls, kurā no abām klasēm tika izvirzīti 6 skolēni – Anna Rebeka Irbe, Ernests Šmēdiņš, Ernests Napskis, Francis Blūmentāls, Kristīna Stumbiņa un Niklāvs Mauriņš. Bērni ir lieli malači! Paldies visiem! Žūrijai (skolotājām Mārītei Pēterhofai, Intai Freivertei un Inesei Freimutei un bijušajai Dundagas bibliotēkas bērnu nodaļas saimniecei Inai Eihlerei) bija svarīgs uzdevums – izvirzīt vienu labāko dalībai reģionālajā konkursā, kurš notiks Talsos. Pirms rezultātu paziņošanas, jautājām pašiem dalībniekiem, kuram būtu jābrauc uz finālu Talsos un bērnu domas tiešām sakrita ar žūrijas vērtējumu …

Jautājums – vai jūs esat klausījušies nebakadnustāstus par Nebakadnukaķi un radībām, kas mājo mums apkārt? Nē! Tad pēdējais laiks to izdarīt, jo mūsu Dundagas fināliste Anna Rebeka Irbe (5.a klase, pedagoģe Mārīte Pēterhofa) tieši šādu stāstu mums stāsta, lasot Kristīnes Sadovskas grāmatu «Par ķepām, astēm un zvēriem neparastiem».  Annai kopā ar skolotāju vēl priekšā gatavošanās posms. Turēsim īkšķus!

Paldies visiem dalībniekiem un skolotājiem par iesaistīšanos!

Ruta Emerberga,
Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com