Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sēklu un stādu dāvinājums novada ģimenēm 22.05.2017. plkst. 17.52

Dundagas novada Sociālais dienests jau otro gadu piedalās Talsu novada fonda projektā «paši VARAM — paši DARĀM 2017». Šogad akcijā tika iesaistīta divdesmit viena ģimene — sešas no Kolkas pagasta, piecpadsmit no Dundagas pagasta.

Ģimenēm un personām netika iedotas jau gatavas paciņas ar noteiktu sēklu un stādu komplektu, bet tās pašas pieteikumā varēja ierakstīt to, ko viņi vēlas audzēt.

Talsu novada fonds sniedz šo bezatlīdzības palīdzību ar nosacījumu, ka vienu desmito daļu no ražas rudenī palīdzības saņēmējs dāvina citai gādīgai trūcīgai vai maznodrošinātai ģimenei, kura zināmu apstākļu dēļ nespēj paši izaudzēt. Palīdzības saņēmēji pārējo no izaudzētā izmanto pašu patēriņam.

Talsu novada fonda līdzdarbības atbalsta projekta «paši VARAM — paši DARĀM 2017» mērķis ir rosināt iedzīvotājus Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadā aktīvi pašu spēkiem līdzdarboties sava materiālā stāvokļa uzlabošanā. Līdzdarbības pasākuma atbalsta programmā varēja pieteikties trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes vai personas. Līdzdarbības atbalsta projektu «paši VARAM — paši DARĀM 2017» finansē Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Ineta Mauriņa,
Sociālā dienesta vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
palīdzība, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com