Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu 19.05.2022. plkst. 16.18

No marta Latvijā norit akcija «Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu», kurā aicina iestādīt vai iesēt savu saulespuķi, lai paustu atbalstu Ukrainas tautai. Atsaucība no iedzīvotājiem un iestādēm ir ļoti liela, taču ar mums ir sazinājušies cilvēki, kuri norāda, ka labprāt iesaistītos akcijā, bet nav pieejams dārzs vai zemes pleķītis, kur droši iestādīt vai iesēt saulespuķes.

Tādēļ vēršamies pie jums ar lūgumu atbalstīt akciju, atvēlot saulespuķu sēšanai un audzēšanai īpaši atzīmētu zemes laukumu. Piedāvājam šo zemes laukumu atzīmēt ar akcijas simboliku, kas pieejama šeit, lai dotu skaidru ziņu sabiedrībai, ka zemes laukumu var izmantot, kā arī, ka šeit rudenī varēs redzēt Ukrainas atbalsta simbolu — saulespuķes.

 

Kā piedalīties akcijā:

1. Līdz jūnija pirmās nedēļas beigām sēt saulespuķes zemē un lolot asniņu līdz izaug zieds. Sēt var savā piemājas dārziņā vai vietās, kur pievienota atpazīstamības zīme «Šeit ir vieta Tavai saulespuķei».

2. Dalīties ar savu saulespuķu sēšanas un audzēšanas pieredzi, kā arī savu saulespuķu dārzu fotogrāfijām sociālajos tīklos, izmantojot tēmturus #SaulespuķesUkrainai, #UkrainaEiropā un #VienotiEiropā.

 

Ar saulespuķu sēšanas un audzēšanas instrukciju var iepazīties šeit.

Akcijas vizuālie materiāli, ko aicinām izmantot savā komunikācijā un izplatīt tālāk, lai saulespuķes zied visās Latvijas malās, atrodami šeit: ej.uz/SaulespukesUkrainai.

 

Akciju rīko Latvijas Pilsoniskā alianse un Eiropas Kustība Latvijā. Akcijas dalībnieki aicināti dalīties vēl visu maiju sēt saulespuķes, lolot stādiņu un gaidīt labāku nākotni kopā. Raugoties, kā dīgst saulespuķes stāds un rūpējoties par to, kopā gaidīsim labvēlīgas debesis, gaismu un siltumu, lai saulespuķe varētu mierīgi dzīt saknes zemē - tāpat kā Ukrainas tauta savā brīvajā valstī un Eiropas Savienības sastāvā.

 

Madara Aldiņa,
Latvijas Pilsoniskā alianses sabiedrisko attiecību vadītāja


Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sabiedrība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com