Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sakoptākā Dundagas novada sēta 29.05.2017. plkst. 07.10

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa


Lai veicinātu lauku vides sakoptību Dundagas novadā, kā arī lai noskaidrotu un godinātu sakoptākos māju, lauku saimniecību un uzņēmumu sētu un pagalmu īpašniekus, Dundagas novada domes deputāti nolēmuši rīkot konkursu «Sakoptākā Dundagas novada sēta 2017».

Konkursa mērķis ir ieinteresēt un iesaistīt Dundagas  novada  iedzīvotājus savas vides labiekārtošanā, sakopšanā, pilnveidošanā, tā veicinot Dundagas novada pievilcību un sakoptību.

Konkursā aicināti pieteikties Dundagas  novada  īpašumu saimnieki, kuri izveidojuši skaistus dārzus un uztur labā kārtībā sava īpašuma teritoriju. Konkursam iespējams gan pašiem pieteikt savu saimniecību, gan arī pieteikt citus skaistu sētu īpašniekus, piemēram, kaimiņus.

Pieteikumi dalībai konkursā jāiesniedz  līdz 22. jūnijam.

Sakoptākās sētas vērtēs sešās nominācijās, nosakot sakoptāko Dundagas un Kolkas pagasta dzīvojamo māju, sakoptāko Dundagas un Kolkas pagasta  lauku īpašumu un  sakoptāko Dundagas un Kolkas pagasta uzņēmumu.

Konkursā vērtēs kopiespaidu (ēku, pagalma, iebraucamā ceļa, dārza izvietojumu, to iekļaušanos apkārtējā vidē), dzīvojamo un saimniecības ēku stāvokli (krāsojumu, māju nosaukumu uzrakstus, pasta kastītes, karoga mastu u.c.), apzaļumošanu (zāliena laukumus, ziedu izvietojumu, celiņus, žogus), noteikumu ievērošanu (sanitāro stāvokli, mājdzīvnieku turēšanu, ugunsdrošību), piemājas zemes, apkārtējās teritorijas racionālu izmantošanu, zemei pieguļošo grāvju un ceļmalu tīrību.

Konkursa rezultātus paziņos un uzvarētājus sveiks Kolkā 8. jūlijā, Jūras svētku laikā un
Dundagā 15. jūlijā, Dundagas pagasta svētku laikā.

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Konkursa nolikums
Konkursa nolikums
Atslēgvārdi
konkurss
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com