Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Šahs mācību gada izskaņā 18.05.2018. plkst. 10.28

11. V Dundagas vidusskolas pulciņa audzēkņi sacentās Kuldīgas novada sporta skolas atklātajā čempionātā, bet 15. V labākais Dundagas jaunais šahists Emīls Grīnerts piedalījās pirmās Latvijas skolu šaha olimpiādes finālā.

Kuldīgā jaunie šahisti sacentās, sadalīti pa vecumā grupām. 2009.-2010. gadā dzimušo grupā spēlēja 41 dalībnieks. Labākais no dundadzniekiem, Ernests Brikainis, ar 7 kārtās iegūtiem 4 punktiem ieņēma 14. vietu. Puspunkts mazāk  deva 22. vietu Annai Irbei. Rūdolfam Dambergam 2,5 punkti un 32. vieta, Kārlim Beidiņam 2 punkti un 38. vieta, Valteram Napskim 1,5 punkts un 40. vieta, bet Katrīnai Kristiņai 1 punkts un 42. vieta.

2006.-2008. gadā dzimušo grupā sacentās 61 dalībnieks. Arī šajā grupā labākais dundadznieks, Emīls Grīnerts, ieguva 4 punktus, kas viņam deva 16. vietu. Ernestam Šmediņam 3,5 punkti un 33. vieta, Ingaram Blumbergam 3 punkti un 40. vieta, Vilim Čoderam 2 punkti un 57. vieta.

Latvijas skolu šaha olimpiādes finālā Rīgas Juglas vidusskolā Dundagu pārstāvēja III sporta klases šahists Emīls Grīnerts sākumskolas zēnu grupā. Pēc sākotnējā reitinga jeb sagaidāmā rezultāta Emīls 44 dalībnieku vidū bija ierindots 32. vietā. Sacensībās Emīls ļoti spēcīgajā konkurencē ar 3,5 punktiem 7 kārtās ieguva 23. vietu, aiz sevis atstājot piecus I sporta klases un deviņus II sporta klases šahistus. Vairākas viengājiena kļūdas liedza sasniegt vēl labāku rezultātu, tomēr kopumā Emīla spēle apliecināja jaunu brieduma pakāpi.

Šaurākus vai platākus soļus uz priekšu savā šaha attīstībā ir spēruši arī pārējie pulciņa dalībnieki. Esam piedalījušies 13 sacensībās, kas neapšaubāmi ir veicinājis izaugsmi. Aizvadītajā mācību gadā III sporta klases normu izpildījis Ingars Blumbergs, IV sporta klases normu – Ernests Brikainis, Ernests Šmediņš un Rūdolfs Dambergs.

Paldies skolai par atbalstu, nodrošinot ar autotransportu, un vecākiem par pamudinājumu nodarboties ar šahu!

Tagad vēl jāaizvada novada atklātais čempionāts, «Dundagas torņu» turnīrs 30. jūnijā, kas tradicionāli pulcē šahistus vismaz ar I sporta klasi, un tad no šaha jāpārslēdzas uz Dziesmu svētkiem.

Alnis Auziņš, šaha pulciņa vadītājs

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com