Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Šahisti Lāčplēša dienas sacensībās 13.11.2019. plkst. 09.57

Lāčplēša dienas turnīru jaunie šahisti pirmo reizi aizvadīja pērn, kad dundadznieki mērojās spēkiem ar talseniekiem. Šogad 8. novembrī uz mūsu pili uzaicinājām arī ventspilniekus. Šveices sistēmas turnīrā 7 kārtās sacentās 32 šahisti – vienkopus iesācēji un IV sporta klases šahisti. Līdztekus šīm sacensībām divi augstāk kvalificēti šahisti, mūsu III sporta klases šahists Emīls Grīnerts un Mihails Prošcenko no Ventspils, kurš tikko bija izpildījis II sporta klases normu, izspēlēja četru partiju maču ar lielāku apdomas laiku.

Diplomus un saldumu balvas saņēma trīs labākie zēni un trīs labākās meitenes iesācēju grupā un IV sporta klases grupā, kā arī abi mača dalībnieki, savukārt medaļas tika labāko trijniekam absolūtajā vērtējumā un mača dalībniekiem.

IV sporta klases grupā meitenēm 1. vietu izcīnīja talseniece Māra Brigmane, kļūdama arī par sacensību absolūto uzvarētāju. Otro un trešo vietu ieguva dundadznieces – attiecīgi Anna Rebeka Irbe un Marija Hanna Kristiņa (abām pa 4 punktiem). Zēnu konkurencē pirmais bija mūsu Jēkabs Zvans ar 6 punktiem, par puspunktu atpalika un 2. vietu ieņēma Ernests Šmēdiņš. Absolūtajā vērtējumā Jēkabam otrā vieta, bet Ernestam trešā.

Iesācēju grupā Katrīna Sāra Kristiņa ar 3,5 punktiem bija otra labākā starp meitenēm. Šajā pašā grupā Valters Napskis ar 4 punktiem tikai sliktāka koeficienta dēļ palika ārpus labāko trijnieka zēnu vērtējumā.

Divu šahistu mačs bija jaunums – līdz šim jaunie šahisti bija sacentušies tikai Šveices sistēmas vai apļa turnīros. Visās partijās risinājās sīva cīņa, tomēr nedaudz meistarīgāks un arī aukstasinīgāks allaž izrādījās mūsu Emīls, kurš svinēja pārliecinošu uzvaru ar 4 pret 0.

Alnis Auziņš, vidusskolas šaha pulciņa vadītājs

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com