Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Rūķu sanākšana Šlīteres bākā 20.05.2015. plkst. 15.55

Čiekuriņš, Mežulis, Zuzanna un vēl 20 citi rūķi, ar radošām rokām un siltām sirdīm Dundagas bērnu dienas centrā «Mājas» veidoti, 18. V bija pulcējušies Šlīteres bākā.

Tur «mājinieku» izstādi atklāja jau 10. reizi un tā būs aplūkojama visu vasaru. Vairāki bērni atzina, ka piedalījušies arī iepriekšējo izstāžu eksponātu veidošanā. Par godprātīgi padarīto darbu pateicības rūķu radītājiem izsniedza Slīteres nacionālā parka (SNP) sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Ratkeviča. Viņa priecājās, ka beidzot Slīterē nonākuši to visīstākie iemītnieki — rūķi. Andra atgādināja, ka tie ir meža draugi un tādiem mudināja būt arī bērniem: nepiemēslot mežu un uzvesties tur klusi, jo cilvēki tajā ir tikai ciemiņi. Viņa visus aicināja Ozola namiņā, kur ciemiņi labprāt izspēlēja dabas izzinošās spēles, izmērīja ozola apkārtmēru, noskatījās filmu par SNP un mielojās ar viņiem sagādāto saldējumu.

Šo rindiņu autores pasažieres — piektklasnieces Tīna Aukmane un Laima Apine — pastāstīja, ka viņām patīk rokdarbi, tāpēc rūķus veidojušas ar prieku. Tīnas rūķeni sauc Krikse, un tas ir saīsinājums no viņas mammas vārda Kristīne. Laimas darinātais rūķis ir Draudziņš, un viņš tur rokā plakātu ar uzrakstu — «Būsim draugi!». Meitenēm garšojis saldējums, paticis kāpt tornī un bijis bailīgi skatīties no bākas augšējiem logiem lejā.

Paldies cilvēkiem, bez kuru palīdzības nebūtu tapuši ne rūķi, ne izstāde! Jānim Mauriņam par sagādātājiem rūķu rumpjiem, Dinam Derkevicam par rūķu bārdām un matiem, Andrim Kojro par autobusu, Edgaram Kārklevalkam par bērnu, pieaugušo, meža vīriņu un sieviņu aizvešanu, Andrai par pretī ņemšanu! Un, protams, Alfai, Zintai un bērniem par izdomu un izpildījumu!

Diānas Siliņas teksts un foto

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Rūķu sanākšana Šlīteres bākā

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com