Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Robežsardzes simtgadei veltīts lāpu skrējiens 15.08.2019. plkst. 15.47

2019. gads ir valsts robežsardzes 100. gadadienas gads.

Lai godinātu Latvijas brīvvalsts robežsargu un Latvijas brīvības cīnītāju piemiņu, Valsts robežsardze no 19. līdz 23. augustam organizē Lāpu skrējienu apkārt Latvijas valsts robežai. Lāpu skrējiena sākums notiks Rīgā, Brāļu kapos pie mūžīgā uguns kur, tiks aizdegtas divas ceļojošās lāpas. Pēc tam abas lāpas uzsāks ceļu apkārt Latvijai – viena Ainažos, otra Kolkas virzienā. Izskrienot maršrutu lāpas atgriezīsies Rīgā.

Arī Dundaga, Kolka  un Mazirbe ir iekļautas skrējiena maršrutā. Dundagā skrējiens sāksies  20. augustā  plkst.12.00 pie Dundagas zīmes uz Kaļķu ceļa. Tad pa Talsu ielu, Dinsberga ielun un Pils ielu līdz simtgades ozolam pie Valsts mežu ēkas. Atpakaļ skrējiens virzīsies  cauri parkam, pa Pils ielu līdz Dundagas centram un pa Talsu ielu līdz Vīdales ielai.

Kolkā skrējiens sāksies 13.30 pie Kolkas zīmes virzīsies cauri Kolkai  līdz pagriezienam uz Mazirbi.

Mazirbē skrējiens sāksies 14.30 no pagrieziena uz Mazirbi līdz Lībiešu tautas namam un simtgades ozolam un atpakaļ līdz Kolkas–Ventspils ceļam.

Skrējiena posmi Dundagā, Kolkā un Mazirbē ir 3 km gari.

Skrējienā cauri Dundagai var pievienoties visi, kas vēlas. Pulcēšanās  pirms plkst. 12.00 uz Kaļķu ceļa pie Dundagas zīmes. Vai arī varat pievienoties  jebkurā skrējiena vietā.

 

Smaida Šnikvalde,
Dundagas Kultūras pils kultūras darba organizatore

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com