Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Remigrācijas koordinators – atbalsts, atgriežoties Latvijā 10.06.2020. plkst. 13.42

Ja esat nolēmis vai vēl domājat par iespēju pēc dzīves  ārvalstīs atgriezties dzimtenē, jums atbalstu var sniegt remigrācijas koordinators.

Remigrācijas koordinators var sniegt informāciju par:

  • pakalpojumiem ģimenēm;
  • mājokļa jautājumiem;
  • darba un uzņēmējdarbības iespējām;
  • sociālajiem un sadzīves jautājumiem.

 

Kā saņemt individualizētu piedāvājumu no remigrācijas koordinatora?

1) Atveriet www.paps.lv un dodiet ziņu, aizpildot anketu, kur norādāt arī atgriešanās reģionu, vai sazinieties ar remigrācijas koordinatoru Kurzemē, zvanot pa tālruni vai rakstot: Agnese Berģe, Kurzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore, koordinators@kurzemesregions.lv, tālr. 20478252.

2) Saziņā ar jums remigrācijas koordinators precizēs, kāds atbalsts Jums nepieciešams.  

3) Remigrācijas koordinators sagatavos nepieciešamo informāciju, vajadzības gadījumā sadarbojoties ar citām valsts un pašvaldību iestādēm un institūcijām, un sazināsies ar jums atkārtoti.

Remigrācijas koordinatora atbalsts – kopš 2018. gada

Latvijas piecos reģionos darbojas remigrācijas koordinatoru tīkls,  gatavojot personalizētu informācijas piedāvājumu atbilstoši potenciālā remigranta interesēm, kā arī palīdzot atgriezties Latvijā pēc ilgstošas prombūtnes, iesaistoties vietējā sabiedrībā un darba tirgū. 

Vairāk informācijas par remigrācijas koordinatoru darbu un kontaktinformācija pieejama https://www.paps.lv/sazinai/ un Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā.

PAPS ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un plānošanas reģionu, tai skaitā Kurzemes plānošanas reģiona, īstenotais projekts. PAPS nosaukums ir saīsinājums pilotprojekta moto – «Palīdzam atgriezties pašu sētā». Vairāk par projektu PAPS mājas lapā.

Remigrantu pieredze un biežāk uzdotie jautājumi

Ar pieredzes stāstiem par remigrantu atgriešanos Kurzemē pēc dzīves ārvalstīs var iepazīties Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā, savukārt stāsti par atgriešanos visā Latvijas teritorijā pēc ārvalstīs pavadītiem gadiem pieejami PAPS mājas lapā.

Savukārt atbildes uz remigrantu biežāk uzdotajiem jautājumiem ir apkopotas un  pieejamas Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā.

 

Papildu informācijai par remigrācijas koordinatoru un tā atbalstu:
Agnese Berģe,

Kurzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore
koordinators@kurzemesregions.lv

tālr. 20478252

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Plakāts
Atslēgvārdi
remigrācija
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com