Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Radošo darbu konkurss «Alkohols, svētki, sabiedrība un es» 28.10.2014. plkst. 06.12

Biedrība «Go Beyond»  kopā ar portāliem Delfi.lv un Calis.lv aicina skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā.

Aicinām jauniešus no 6. līdz 12. klasei rakstīt radošos darbus par tēmu «Svētki, alkohols, sabiedrība un es». Raksti! Raksti prozā vai dzejā, gatavo miniatūras vai pat lugas! Izsakies sev ērtākajā radošā darba formā un iegūsti balvas!

Kāda ir svētku nozīme sabiedrībā un kāda ir alkohola nozīme? Kas ir svētki, un kādiem tiem būtu jābūt? Kādas svinības tu esi redzējis un kādās svinības labprāt vēlētos piedalīties? Kādēļ Jaunajā gadā cilvēki dzer šampanieti? Ar ko svētki ir īpaši Latvijā? Kas ir visjaukākais saistībā ar svētkiem? Kāda varētu būt alternatīva alkohola lietošanai svētkos? Kur beidzas biežie svētki un sākas atkarība? Personīgā vai draugu pieredze, savas pārdomas par sabiedrību un jauniešiem kopumā vai arī fakti un sekas — jebkas, kas tev rūp, iedvesmo vai dara bažīgu!

Konkursa mērķis ir pievērst jauniešu, skolotāju, vecāku un sabiedrības uzmanību alkohola patēriņam svētkos. Ilgtermiņā ierosmes «Runājot par alkoholu» mērķis ir mazināt apreibinošu vielu lietošanu sabiedrībā, sniedzot rīkus skolotājiem darbam klasē un informējot sabiedrību ar jauniešu stāstu starpniecību.

Savu radošo darbu (apjomā līdz 400 vārdiem) sūti līdz 30. XI uz info@runajotparalkoholu.lv ar norādi «Alkohols, svētki, sabiedrība un es». E-pastā un titullapā norādi autora vārdu, uzvārdu, vecumu, tālruņa numuru, e-pastu, skolu un klasi!

Konkurss notiek divās klašu grupās: 6.–9. klašu un 10.–12. klašu skolēniem no skolām visā Latvijā. Labākos darbus publicēs Delfi.lv un Calis.lv. Labāko darbu autori saņems naudas balvas un veselīga dzīvesveida balvas no Brain Games, Rīgas Peintbola parka, Olimpiskā sporta centra un Siguldas novada pašvaldības.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties: http://www.runajotparalkoholu.lv/alkohols-svetki-sabiedriba-un-es/.

Marta Kāle

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
jauniešiem, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com