Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Radio TEV dzirdams arī Dundagā 08.04.2015. plkst. 21.34

Radio pozitīvam cilvēkam — Radio TEV — tagad skan arī Dundagā. Klausieties  FM 95,0 MHz!

Radio dienu sāk ar «Pozitīvu rītu», kad klausītājus jau no pulksten 7.00 modina vienmēr modrais Andris Jurga. Lai diena sāktos dinamiskāk, pulksten 9.40 kopā ar Andri vari uzspēlēt melodiju spēli «Kas tev skan?».

Ap pulksten 11.00 ar labas apetītes vēlējumiem studijā ierodas mūzikas pazinējs Rūdolfs Švēde, lai nodrošinātu patīkamu dienas cēlienu un pusdienas laiku. Pirms ķeries klāt dienas pēdējiem darbiem, pulksten 15.40 Rūdolfs sagatavojis spēli «Dungo, dungo!».

Pēcpusdienā, sākot no pulksten 16.00, mājās Tevi pavada Mārtiņš Spuris, labu mūziku apvienojot ar noderīgu satiksmes informāciju. Visu dienu ziņas gatavo un stāsta Evija Streiča, uzturot pozitīvu noskaņojumu gan sev, gan Tev.

Trešdienu vakaros pulksten 19.00 Radio TEV studija «Rūc», jo to piepilda seniora un juniora sarunas par visu, kas rūc. Šis ir raidījums, kuru iesakām klausīties gan auto sporta un detaļu entuziastiem, gan dāmām, kam patīk sekot līdzi puišu un vīru sarunām. Raidījuma Radio TEV «Rūc» atkārtojumu klausies svētdienās pulksten 17.00.

Radio TEV ir visstraujāk augošā radiostacija Latvijā! Plašais apraides tīkls mūsu klausītājiem nodrošina nepārtrauktu Radio TEV uztveramību vairāk nekā 50 Latvijas pilsētās, kā arī pārvietojoties pa Latvijas lielākās noslodzes autoceļiem. Pārējā Latvijas teritorijā Radio TEV var klausīties internetā.
 
Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com