Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Radi vai attīsti uzņēmējdarbības ideju laukos! 26.09.2019. plkst. 14.46

14. oktobrī sākas mācības «Laukiem būt!». Ja esi jaunietis no 18 līdz 40 gadiem, un vēlies papildināt savas zināšanas uzņēmējdarbības pamatos, tad šīs mācības ir domātas tieši tev.

Mācības notiks Talsos, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Talsu biroja telpās, Krišjāņa Valdemāra ielā 21a. Mācības ir BEZ MAKSAS (finansē Valsts Lauku tīkls).

Mācības sastāv no info dienas, 5 mācību dienām, pieredzes apmaiņas brauciena, biznesa plāna izstrādes un iespēju startēt konkursā «Laukiem būt!».

Viena no mācību vadītājām ir Terēze Riekstiņa — apmācību trenere ar 18 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (bankā, mazumtirdzniecībā un biznesa konsultāciju jomā), ieguvusi psiholoģijas bakalaura un banku ekonomista kvalifikāciju, «Turības» biznesa inkubatora «Mentorklases» līdzautore, izveidojusi biznesa apmācību spēli «Pārdošanas maratons», apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland. T. Riekstiņa 2018. gadā izveidoja nelielu kluso kempingu Sasmakas ezera krastā.

Sīkāka informācija un pieteikšanās mācībām pa tālruni 27511117 (Katrīna).

Ilze Šteine,
lauku attīstības konsultante

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com