Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Putnu dienas Šlīterē 03.04.2017. plkst. 10.44

8. aprīlī plkst. 12.00  putnu dienu pasākums dabas izglītības centrā «Slītere».

 Adrese: «Šlīteres bāka», Dundagas pagasts, Dundagas novads.

Programmā: 

1. Jaunums Ozola namiņā — interaktīvā paneļa «Ieklausies — dzied Zilo kalnu putni!» atklāšana.

2. Putnu būrīšu darbnīca.
3. Izglītojošas spēles par putniem.

Andra Ratkeviča,
Dabas izglītības centra «Slītere» vadītāja

 


 

Arī šogad Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi un citiem partneriem aprīlī visā Latvijā rīko Putnu dienas. Pirmie pasākumi notiks jau 1. aprīlī un turpināsies visu aprīli. Lielākā daļa no vairāk nekā 30 pasākumiem — gan putnu vērošanas ekskursijas, gan radošās un putnu būrīšu darbnīcas — notiks 8. un 9. aprīlī. Sev tuvāko un piemērotāko pasākumu meklē www.putnudienas.lv.

Dalība vairāk nekā 30 Putnu dienu ekskursijās un citās darbībās ir bez maksas, tajās piedalīties aicinām ikvienu interesentu. Dažos gadījumos tam iepriekš jāsagatavojas, piemēram, jānodrošinās ar inventāru, pusdienām, ieeju Zoodārzā u. tml.
Putnu dienu pasākumi notiks brīvā dabā, tādēļ aicinām dalībniekus padomāt par atbilstošu apģērbu aprīļa mainīgajos laika apstākļos. Ieteicami visās ekskursijās ir ūdensizturīgi apavi un vēja noturīgas jakas. Lai dabas vērošana būtu sekmīgāka, ņemiet līdzi arī savus binokļus un putnu noteicējus.

Ekskursijas vadīs pieredzējuši ornitologi un dabas vērotāji, kas palīdzēs atpazīt dažādās putnu sugas un stāstīs par to dzīves paradumiem. Pasākumu sarakstu meklē www.putnudienas.lv.
 
Putnu dienas rīko Latvijas Ornitoloģijas biedrība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Rīgas Nacionālo Zooloģisko dārzu, Jelgavas reģionālo tūrisma centru, Kuldīgas Aktīvās atpūtas centru, Ventspils muzeju, Latvijas Sarkanā krusta Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komiteju, Ziemeru pagasta pārvaldi, Alūksnes Tūrisma informācijas centru, Bērzaines tautas nams, LOB Rīgas vietējo grupu, LOB Jūrmalas vietējo grupu, LOB Cēsu vietējo grupu, LOB Litenes vietējo grupu un LOB Madonas vietējo grupu. Pasākumus finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds. Materiālus putnu būrīšu izgatavošanai nodrošina PATA kokmateriāli.

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com