Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projektu jaunumi 08.09.2015. plkst. 09.32

Sākas pieteikšanās pasākumam «Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības»

No 3. IX  līdz 5. X ir atvērta projektu pieņemšanas kārta apakšpasākumā «Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības», lai  veicinātu mazo lauku saimniecību konkurētspēju, paaugstinātu to ražošanas produktivitāti, efektivitāti, atbalstītu kooperāciju un tirgus pieejamību.

Atbalsta pretendents atbalsta saņemšanai ir mazā lauku saimniecība — saimnieciskās darbības veicējs: fiziska persona, kuras dzīvesvieta ir deklarēta lauku teritorijā, vai juridiska persona, kuras juridiskā adrese ir lauku teritorijā.

Plašāka informācija: www.lad.gov.lv

 

Izsludināts projektu konkurss Ziemeļvalstu — Baltijas valstu mobilitātes programmā «Kultūra»

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmā «Kultūra» no 1. IX līdz 1. X var pieteikties atbalstam īstermiņa un ilgtermiņa sadarbības tīklu veidošanai.

Sadarbības tīklu veidošanas pamatā ir ideja veicināt jaunu partnerībus rašanos, pieredzes apmaiņu, jaunu zināšanu un prasmju apgūšanu, kā arī attīstīt kopīgus sadarbības projektus. Sadarbības tīklā jābūt iesaistītiem partneriem no vismaz 3 Ziemeļvalstīm vai Baltijas valstīm.

Plašāka informācija: http://www.kulturkontaktnord.org/

 

Alumniportal Deutschland aicina pieteikties stipendijām un atbalsta programmām

Augustā interneta vietnē Alumniportal Deutschland ir izsludinātas jaunas stipendijas un atbalsta programmas, kurās var piedalīties arī Latvijas iedzīvotāji.

Eiropā atzītas augstākās izglītības iestādes un starptautiski fondi piedāvā dažādas stipendiju iespējas sociālo inovāciju, izpētes un inovāciju, līderības, vācu valodas un kultūras jomā.

Alumniportal Deutschlanad ir Vācijas valdības finansēts nekomerciāls projekts, kurā var atrast informāciju par stipendijām un citām atbalsta formām, par darba un izglītības iespējām Vācijā, kā arī piedalīties dažādās diskusiju grupās par pasaulē aktuālām tēmām. Interneta vietnē var reģistrēties ikviens, kas mācījies, studējis vai strādājis Vācijā, vai arī apguvis vācu valodu Latvijā.

Vairāk informācijas: www.alumniportal-deutschland.org

 

 Līdz 25. IX Valsts Kultūrkapitāla fonds pieņem pieteikumus kultūras projektu konkursos

 Līdz  25. IX pulksten 12.00 (sūtot pa pastu, līdz 21. IX — pasta zīmogs), Valsts Kultūrkapitāla fonds pieņem pieteikumus  3. kultūras projektu konkursā Literatūras, Mūzikas un dejas mākslas, Teātra mākslas, Filmu mākslas, Vizuālās mākslas, Kultūras mantojuma, Tradicionālās kultūras, Dizaina un arhitektūras nozarē.

Iespējams iesniegt arī starpdisciplinārus kultūras projektus.

Plašāka informācija: www.vkkf.lv

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com