Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projekts «Manas brīvdienas» Dundagā 03.04.2017. plkst. 15.59

Dziedātājs un LTV spēles Gudrs, vēl gudrāks vadītājs Valters Frīdenbergs kopā ar draugiem arī šogad Latvijas jaunatni aicina kopīgās brīvdienās! Projekts Manas brīvdienas norisināsies no 13. līdz 20. augustam Dundagas pilī.

Projekta Manas brīvdienas mērķis ir mudināt Latvijas bērnus un jauniešus saturīgi pavadīt vasaras brīvdienas, dodot iespēju atpūsties, izklaidēties, gūt jaunus iespaidus un emocijas izglītojošās, izklaidējošās un praktiskās nodarbībās. Ne velti uz projektu ceļo bērni pat no Norvēģijas un citām valstīm.

Dalībniekus sagaidīs ne vien īpaša programma, ikviens arī varēs satikties un sadraudzēties ar dziedātāja Valtera Frīdenberga draugiem un kolēģiem — populāriem un iemīļotiem raidījumu vadītājiem, dziedātājiem, aktieriem un daudzām citām pieredzes bagātām un tautā mīlētām personībām.

Šī gada jaunums ir video! Jaunieši katru dienu pavadīs kopā ar savu mobilo telefonu un fotografēs, filmēs dažādus savas un citu cilvēku dzīves notikumus, lai visas nedēļas spilgtākās emocijas saglabātos! Apgūsim jauno par video mākslu, video apstrādi un montāžu. Tas mūsdienās ir ļoti svarīgi, vecumam nav nozīmes! Notiks  arī emociju foto konkurss un citas ar foto saistītas nodarbes! Visiem dalībniekiem tiks nodoti visi nedēļas labākie notikumi, kas fiksēti dinamiskos video.

Arī šogad projekta galvenais uzdevums ir atklāt jaunus talantus un pilnveidot jau esošos, tāpat būs arī sporta aktivitātes, rīta rosme, ekskursijas, radošās nodarbības, tikšanās ar īpašajiem viesiem. Tas būs atkal viens varens piedzīvojums. Izbaudīsim visu, ko sniedz un piedāvā Dundagas pils! Lai skaistas atmiņas un neaizmirstamas emocijas, un pāri visam — jauni draugi.

Pieteikties aicināti 6–18 gadus veci bērni un jaunieši. Pieteikšanās termiņš — 10. jūlijs! Nenokavējiet, piesakieties laikus, jo vietu skaits ir ierobežots! Dalības maksa 230 eiro.

Visa informācija un pieteikuma anketa www.manasbrivdienas.lv. Tel. 29131458.

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com