Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projekts «Jauniešu komandas neiespējamā misija» Dundagā 12.06.2014. plkst. 15.03

Valstī Jaunatnes politikas prioritāros rīcības virzienus un galvenos rezultātus katram gadam nosaka Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijā izveidotās Jaunatnes politikas pamatnostādnes 2009.–2018. gadam. Pēc šīm nostādnēm, katru gadu tiek izstrādāta Jaunatnes politikas valsts programma, kuras mērķi ir saskaņoti gan ar Eiropas Savienības, gan ar valsts līmeņa plānošanas dokumentiem. Programmas pasākumus īsteno Izglītības un zinātnes ministrija un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Programmas finansējuma saņēmēji ir atklātos projektu konkursos noteiktie projektu īstenotāji.

Lai atbalstītu un attīstītu jauniešu centru tīklu Latvijā, programma paredz piešķirt 127 753 € lielu finansējumu, uz kuru atklātā projektu pretendēja arī Dundagas Brīvā laika centrs un ieguva 4400 €.

Mūsu projekta nosaukums ir «Jauniešu komandas neiespējamā misija». Mērķis — īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes jauniešiem, tādā veidā attīstot dzīvei un darba tirgum nepieciešamās kompetences un sekmējot sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu sociālo iekļaušanu. Projekta aktivitātes norisināsies Dundagas brīva laika pavadīšanas centrā, Dundagas pilī un tās apkārtnē.

Projekta sagatavošanas darbi sākas jau jūnijā — tiks informēta sabiedrība, nokomplektēta un sagatavota jauniešu mērķgrupa, kurā iekļaus 20 dažādus Dundagas novada jauniešus. Pats svarīgākais brīdis būs 20. un 21. VIII, kad Naura Svikas, starptautiski sertificēta pieaugušo izglītības mentora, līderības un komandas attīstības trenera, grāmatu «Pats!» (iekšējā līderība) un «Outdoor + Indoor Team Building Games For Small Groups» autora vadībā, jauniešu komanda centīsies paveikt dažādus iespējamus un neiespējamus uzdevumus. Divas dienas un vienu nakti Dundagas pilī izveidotā jauniešu grupa pavadīs kopā, lai censtos sasniegt projektā izvirzītos mērķus.

Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt tiešsaistē. Pieteikties var jebkurš Dundagas novada jaunietis vecumā no 15 līdz 25 gadiem, bet vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nenokavējiet!

Aiga Ūdre,
novada jaunatnes lietu speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
jauniešiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com