Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pabeigts projekts «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Dundagā II kārta» 10.12.2019. plkst. 16.21

Atbilstoši 2018. gada 31. jūlijā ar SIA «Ostas celtnieks» noslēgtajam līgumam par būvdarbiem Dundagā ir pabeigti kanalizācijas un ūdensvadu izbūves darbi Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētajā projektā Nr. 5.3.1.0/17/I/028 «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Dundagā II kārta».

Atbilstoši līgumam Priedaines, Dakterlejas, Uzvaras, 1905. gada, Vīdales un Raiņa ielā ir izbūvēts kopā 3692,60 m garš kanalizācijas tīkls, tā skaitā kanalizācijas 1087,55 m spiedvada. vienlaikus Priedaines ielā ir izbūvēti arī 1194,88 m ūdensapgādes tīkla.

Nākamā gadā pavasarī atjaunos ielu segumu un labiekārtos teritoriju vietās, kur to šogad nebija iespējams veikt klimatisko apstākļu dēļ.

Projekta mērķis ir attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt pieslēgšanās iespējas, vienlaikus uzlabojot vides kvalitāti un nodrošinot iedzīvotājus ar normatīvu prasībām atbilstošu dzeramo ūdeni. Projektā izbūvēs jaunu 3,19 km garu kanalizācijas tīklu, jaunu 0,81 km garu kanalizācijas spiedvadu, trīs jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas un jaunu 1,1 km garu ūdensvada tīklu, nodrošinot, ka izbūvētajam kanalizācijas tīklam varēs pieslēgties 208 iedzīvotāji, bet ūdensvada tīklam — 64 iedzīvotāji."

 

Andrejs Bāliņš,
SIA «Ziemeļkurzeme» valdes loceklis


Ūdenspojekta logotips

 
Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
ūdensprojekts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com