Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Prieks un lepnums — esam laureāti! 16.11.2017. plkst. 16.05

Starptautiskajā tekstilmozaīkas konkursā bērniem un jauniešiem «Mans dārziņš»  Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkne Inese Rozenberga ieguvusi 2. vietu, un Tīna Tālberga — 3. vietu.

Biedrība «Latvijas tekstilmozaīka» sadarbībā ar Vācijas Tekstilmozaīkas ģildi  un Šveices «Bernina» organizēja  starptautisku tekstilmozaīkas konkursu bērniem un jauniešiem «Mans dārziņš». Konkursa mērķi bija popularizēt rokdarbu daudzveidību, tekstilmozaīkas tehniku pielietojumu un interesantu tekstila izstrādājumu izgatavošanu skolās un mācību iestādēs, radīt skolēniem iespēju radoši izpausties dažādās tekstilmozaīkas un rokdarbu tehnikās, kā arī veicināt skolēnu izpratni par tekstilmozaīkas daudzveidību un pielietojumu.

Konkursā piedalījās Vācijas, Krievijas, Austrijas, Slovākijas, Čehijas un  Latvijas  vispārizglītojošo skolu, vidusskolu,  arodskolu, mākslas skolu,  skolēnu interešu centru  un citu  izglītības iestāžu audzēkņi vecumā no 7 līdz 18 gadiem.  Konkursa darbus vērtēja «Latvijas tekstilmozaīka» biedrības valdes apstiprināta neatkarīga žūrijas komisija.

Arī mēs varējām piedalīties konkursā, jo skolā ir atbilstošs materiāli tehniskais aprīkojums — šujmašīnas, un skolotāja Sandra Dadze ir iemācījusi ne tikai meitenēm, bet arī puišiem ar tām strādāt. Prieks un lepnums- esam laureātu vidū!

No Dundagas Mākslas un mūzikas skolas konkursam iesniegtajiem darbiem divi ir laureātu vidū un saņem diplomus: Inesei Rozenbergai — 2. vieta un Tīnai Tālbergai — 3. vieta!

Konkursā piedalījās arī Emīls Niks Mauriņš, Krists Napskis, Kārlis Ģērmanis, Melisa Liepa un Kristīne Reinholde.

Konkursa darbu izstādie tika eksponēta katrā dalībvalstī. Latvijā izstāde bija aplūkojama  2017. gada festivāla  «Latvijas tekstilmozaīka 2017» laikā augustā — septembrī  kultūras pilī «Ziemeļblāzma».

Apsveicam konkursa laureātus un skolotāju Sandru Dadzi, kas sagatavoja audzēkņus konkursam un ieguldīja nopietnu darbu, lai noformētu audzēkņu tekstilmozaīkas atbilstoši konkursa darbu iesniegšanas noteikumiem!

Esiet vērīgi un atrodiet Prāgas izstādes stendos arī mūsu audzēkņu darbus!

 

Linda Celma,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktores vietniece mācību darbā

 

 
 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
skola, DMMS
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com