Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Polijas žurnālisti mūsu novadā 07.08.2020. plkst. 14.13

4. augustā mūsu novadā viesojās piecu Polijas žurnālistu grupa, t.sk. Polijas trešais lielākais tūrisma portāls Gazeta.pl.

Vizīte bija Kurzemes tūrisma asociācijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras sadarbības projekts Latvijas tūrisma mārketinga nolūkos. Mūsu novadā poļu plašsaziņas pārstāvji paviesojās Kolkas Lībiešu saieta namā, Kolkasragā un Mazirbes Lībiešu tautas namā. Pitragā pie Andra nogaršoja kūpinātas butes, tad ar velosipēdiem mēroja ceļu līdz Košraga «Pītagiem», kur bija iespēja fotografēties kopā ar gotiņu Mellenīti un noslēgumā Kolkas «Ūšos» mācījās gatavot dižraušus un baudīja Dženetas bukstiņbiezputru. Žurnālistu grupu pavadīja un par novada tūrisma iespējām stāstīja Kolkas Lībiešu saieta nama vadītāja Ilze Iesalniece-Brukinga un Alanda Pūliņa no Tūrisma informācijas centra. Paldies mūsu tūrisma uzņēmējiem par atsaucību!


Tūrisma organizatore Alanda Pūliņa

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com