Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pirmsskolas izglītības iestādē «Kurzemīte» atvērta jauna grupiņa 08.09.2019. plkst. 13.54

6. septembrī plkst. 17.00 pirmsskolas izglītības iestādē «Kurzemīte»  notika priecīgs notikums — jaunās grupiņas atvēršanas svētki!

Grupiņa ir īpaša ne tikai ar pilnībā izremontētām telpām un jaunām mēbelēm, bet arī ar to, ka tai ir sava krustmāte - izpilddirektore Janita Vanda Valtere. Pateicoties viņas izpratnei par situāciju mūsu iestādē, neatlaidībai un mērķtiecībai  9. septembrī darbu sāks 8. grupiņa “Skudriņa”. Grupā būs bērni vecumā no 1,5 gadiem, šobrīd desmit, bet pēc jaunā gada pievienosies vēl četri bērni. Grupā strādās skolotājas Elīna Kreivina un Iveta Stare, skolotāju palīgs Līga Paegleskalne, bet mūzikas pasaulē mazuļus ievadīs mūzikas skolotāja Evija Cirvele.

Bet uz grupiņas atklāšanas svētkiem jau ieradies pirmais audzēknis! Cūciņa Pepe atvedusi savu mazo brālīti Džordžu, kuram šogad pienācis laiks doties “skoliņā”. Pepe un Džordžs iemācījušies dzejolīti par skudriņām un saņem aplausus no iestādes darbiniekiem, bērnu vecākiem, Dundagas novada pašvaldības pārstāvjiem izpilddirektores Janitas Vandas Valteres un Saimnieciskā dienesta vadītāja Andra Kojro, kuri atnesuši ļoti smaržīgu un gardu kliņģeri. Paldies!

Būvdarbus veica uzņēmums SIA "Lexa ID". Jaunās grupiņas atvēršanai, tās labiekārtošanai un aprīkošanai no Dundagas novada pašvaldības budžeta ieguldīts finansējums projekta dokumentācijai 950 eiro neieskaitot PVN, būvdarbu izmaksām 42806,52 eiro un telpu aprīkojumam 5500 eiro.


Rudīte Baļķīte,
pirmsskolas izglītības iestādes «’Kurzemīte’» vadītāja pienākumu izpildūitāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola, bērnudārzs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com