Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pieteikties platību maksājumiem šogad varēs tikai elektroniski 09.02.2016. plkst. 10.04

Lauku atbalsta dienests (LAD) ziņo, ka, sākot ar šo gadu, pieteikties platību maksājumiem varēs tikai elektroniski, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu.

Lai sistēmu varētu lietot un iesniegt tajā iesniegumu, lauksaimniekiem jānoslēdz līgums par LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmas (EPS) pakalpojumu izmantošanu. Aicinām visus lauksaimniekus, kas vēl nav kļuvuši par EPS lietotājiem, tuvākajā laikā noslēgt lietotāja līgumu, lai pavasarī laikus varētu sākt lietot EPS un iesniegt
iesniegumu maksājumu saņemšanai.

Līguma veidlapa ir pieejama gan elektroniski LAD interneta lapā, gan arī jebkurā LAD klientu apkalpošanas centrā. Aizpildītu līgumu var iesniegt gan personīgi LAD klientu centros, gan elektroniski, izmantojot elektronisko parakstu.

Pavasarī, pirms uzsāksies platību maksājumu iesniegšana EPS, LAD rīkos atbalsta pasākumus lauksaimniekiem par EPS lietošanu un pieteikšanos platību maksājumiem elektroniski. Atbalstu sniegs arī Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs.

Jautājumu un neskaidrību gadījumos lauksaimnieki var saņemt palīdzību jebkurā LAD klientu apkalpošanas centrā klātienē, rakstot e-pastu: klienti@lad.gov.lv vai zvanot uz informatīvo tālruni 67095000.


Kristīne Ilgaža,
LAD Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
lauksaimniecība, uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com