Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pieteikšanās gada balvai zivsaimniecībā «Lielais loms 2017» 22.03.2017. plkst. 10.38

Zemkopības ministrija (ZM) aicina zivsaimniecības nozares uzņēmējus un jaunos darbiniekus pieteikties balvai «Lielais loms 2017». Balvas mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Izvirzīt pretendentus konkursam aicināti ne tikai paši zivsaimniecības nozares uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas, bet arī pašvaldības.

Pretendentus gada balvai «Lielais loms 2017» vērtēs nominācijās «Gada zvejas uzņēmums», «Gada akvakultūras uzņēmums», «Gada uzņēmums zivju apstrādē» un «Jauns un daudzsološs nozarē». Otro gadu  pasniegs balvu arī nominācijā «Ieguldījums zivsaimniecības popularizēšanā». Pieteikumi jāiesniedz SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2 līdz 1. jūnijam.

«Šogad kopā ar nozares pārstāvjiem esam nolēmuši, ka uzņēmumus vērtēs tradicionālā veidā atsevišķās darbības jomās — zvejniecībā, akvakultūrā un zivju apstrādē. Sadalot balvas pretendentu loku atsevišķās kategorijās, mēs ceram, ka tādējādi tiks ņemta vērā katras jomas specifika un izcelti labākie konkrētā uzņēmējdarbības veida sasniegumi. Lielu atsaucību pagājušajā gadā guvām nominācijā par zivsaimniecības popularizēšanu, tāpēc arī šogad piešķirsim balvu vienam labākajam šajā kategorijā. Vērtēsim arī jaunos darbiniekus, kas ar savu iniciatīvu un darbu ir devuši būtisku ieguldījumu kāda zivsaimniecības uzņēmuma attīstībā. Lai gada nogalē mēs ar prieku atskatītos uz nozarē sasniegto, aicinu zivsaimnieku organizācijas, kā arī vietējās pašvaldības būt aktīvām un pieteikt pretendentus šai balvai», norāda zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Tāpat šogad pasniegs balvu «Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā», ko piešķir personai par ilgstošu un nozīmīgu ieguldījumu zivsaimniecības nozares attīstībā. Pretendentus šai balvai var izvirzīt zivsaimnieku nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. Lai pieteiktu pretendentus balvai «Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā», līdz 1. jūnijam jāiesniedz pieteikumu ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā, Rīgā, Republikas laukumā 2, 2302. telpā (tālr. 67027622), e-pasta adrese: viktorija.kalnina@zm.gov.lv.

Katrā nominācijā noteiks vienu laureātu, kurš saņems balvu «Lielais loms 2017», ZM diplomu un naudas balvu, kā arī veicināšanas balvu saņēmējus. Plānots, ka laureātu godināšanas pasākums notiks 2017. gada nogalē Jūrmalā.

Iepazīties ar gada balvas «Lielais loms 2017» nolikumu, vērtēšanas kritērijiem, pieteikuma veidlapu un iesniedzamo informāciju var Zemkopības ministrijas tīmekļvietnē sadaļā «Lielais loms».

 

Viktorija Kalniņa,
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 67027622
viktorija.kalnina@zm.gov.lv


Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
zivsaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com