Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Piesaki savu talku! 14.04.2015. plkst. 08.28

«Lielā talka 2015» notiks sestdien, 25. IV, no plkst. 9.00 līdz 15.00 vienlaikus visā Latvijā. Talkas norisi Dundagas novadā, arī savākto atkritumu izvešanu,  pārrauga koordinators Andris Kojro. Tālruņi 63237511, 26563742, e-pasts andris@dundaga.lv.

Pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie pilsētās un novados rīko talkas, oficiāli piesaka tās  Lielās talkas interneta lapā, kā arī savas talkas atbildīgo personu. Ja gribi reģistrēt savu talkošanas vietu, saskaņo to ar pašvaldības koordinatoru un tikai tad piesaki internetā www.talkas.lv.

25.IV vari pievienoties kādai no šīm talkas vietām. Visas oficiāli reģistrētas talkas vietas būs redzamas sadaļā «Kartes – pieteiktās/organizētās talkas vietas».

Talkas dienā tev vajadzēs atkritumu maisus, kas šogad ir zilā krāsā. Zilos maisus bez maksas varēs saņemt 25. IV ikvienā www.talkas.lv reģistrētajā talkas norises vietā pie talkas atbildīgā vai koordinatora.

Pirms piedalīties talkā, der izlasīt instrukciju talciniekiem, kur stāstīts, kā saņemt maisus, kā apģērbties, kur atstāt piepildītos maisus u.tml. Ja esi Lielās talkas atbildīgais, lūdzu, iepazīsties ar saviem pienākumiem.

Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos Lielajā talkā, ir  — vēlēšanās to darīt!

 

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com