Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pienācis nekustamā īpašuma nodokļa ceturtais maksāšanas termiņš 14.11.2016. plkst. 11.18

Līdz 15. XI jāsamaksā kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums.

Pēc likuma «Par nekustamā īpašuma nodokli» nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi jāmaksā vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. III, 15. V, 15. VIII un 15. XI — viena ceturtdaļa no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā avansā (ja termiņš ir brīvdiena, to pārceļ uz tuvāko darba dienu).

Nomaksāt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) var novada domes ēkā Dundagā, Pils iela 5, Kolkas pagasta pārvaldē «Brigās», bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

Maksājot internetbankā, pārliecinieties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN. Nodoklis pārskaitāms uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

Droši un ērti NĪN ir nomaksāt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa vajadzīgā informācija. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams samaksāt arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Aicinām nodokli samaksāt laikus, jo pēc likuma par kavētu maksājumu aprēķina nokavējuma naudu — 0,05% dienā no nesamaksātās summas.

Lai nerastos pārpratumi ar apmaksas termiņu, portālā www.epakalpojumi.lv var pieteikties saņemt atgādinājumu par NĪN apmaksas termiņa tuvošanos e-pastā vai īsziņā uz mobilo tālruni. Vēstuli uz norādīto e-pastu  izsūtīs septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet īsziņu  — maksāšanas termiņa dienā.

Izmantojiet iespēju saņemt maksāšanas paziņojumu uz e-pasta adresi. Pieteikties elektroniskajam maksāšanas paziņojumam iespējams portālā www.epakalpojumi.lv vai nosūtot iesniegumu pašvaldībai. 

Atgādinām, ka saskaņā ar likumu nodokļa maksātāju pienākums ir pašiem laikus interesēties par NĪN nodokļa lielumu un to, vai nodoklis ir pilnā mērā samaksāts.

Sintija Gāliņa,
nekustamā īpašuma nodokļa administratore

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
nodokļi
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com