Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Piedalies aptaujā par jaunveidojamā Talsu novada attīstību! 24.03.2021. plkst. 00.43

Līdz 31. martam ikviens Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novada iedzīvotājs ir aicināts piedalīties aptaujā par jaunveidojamā Talsu novada teritorijas (šobrīd Dundagas, Mērsraga, Rojas un Talsu novada) attīstību.

Talsu novada pašvaldība informē, ka ir uzsākts darbs pie jaunveidojamā Talsu novada attīstības plānošanas dokumentu – ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. – 2030. gadam un attīstības programmas 2021. – 2027. gadam, izstrādes. Dokumentus plānots izstrādāt līdz 2021. gada 31. decembrim. Saskaņā ar iepirkumu procedūru dokumentu izstrāde notiek sadarbībā ar vienu no vadošajiem telpiskās plānošanas uzņēmumiem Latvijā – SIA «Reģionālie projekti».

Izstrādes gaitā tiks nodrošinātas sabiedrības līdzdalības iespējas, kuras iedzīvotāji un citi novada attīstībā ieinteresētie tiek aicināti izmantot, paužot savu viedokli un ierosinājumus novada attīstībai un izaugsmei. Plānoto sabiedrības līdzdalības aktivitāšu plāns:

  1. Iedzīvotāju aptauja (to iespējams aizpildīt līdz 31.03.2021.: https://ej.uz/TalsuAptauja);
  2. Uzņēmēju aptauja (to iespējams aizpildīt līdz 31.03.2021.: https://ej.uz/TalsuUznemeji);
  3. Tematiskās darba grupas.
  4. Publiskā apspriešana.

Aptaujas rezultāti tiks izmantoti Talsu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. – 2030. gadam un Talsu novada attīstības programmas 2021. – 2027. gadam izstrādē. Anketa ir anonīma, paustais viedoklis tiks izmantots apkopotā veidā. Aizpildīšana aizņems no 10 līdz 15 minūtēm.

Aizpildi un aicini arī citus novada iedzīvotājus to aizpildīt! Būsim pateicīgi par ieguldīto laiku un atsaucību!

Informācija par jaunveidojamo novadu un attīstības plānošanas dokumentu izstrādi pieejama sadaļā: Jaunveidojamais novads.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Talsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas Plānošanas daļas vadītāju Lauri Laicānu (tālrunis: 22018236, e-pasts: lauris.laicans@talsi.lv).

 

Lauris Laicāns,
Talsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas Plānošanas daļas vadītājs

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Sabiedrības līdzdalības plāns
Iedzīvotāju aptaujas anketa
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com