Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pēc gada pārtraukuma spriež par pašvaldības īpašuma Upes iela 4 izmantošanu 18.12.2017. plkst. 16.05

15. decembra Finanšu komitejas sēdē deputāti diskutēja par nekustamā īpašuma Upes iela 4 turpmāko izmantošanu. Šo īpašumu pašvaldība savā īpašumā ieguva ar 2016. gada 22. decembra domes lēmumu. Tā kā līdz šim nekādi tālāki lēmumi par īpašuma izmantošanu nav pieņemti un šobrīd  ēku neizmanto,  Dundagas novada domes priekšsēdētājs Aldis Felts izvirzīja priekšlikumu par nekustamā īpašuma Upes iela 4 atsavināšanu (pārdošanu).

Jau 27. oktobra domes sēdē deputāti nolēma  sadalīt  nekustamo īpašumu Upes iela 4 trīs daļās, atdalot no tā divas neapbūvētas zemes vienības un atstājot atsevišķi zemi, uz kuras ir administratīvā ēka, garāža, nojume un šķūnis.

Deputāti vienprātīgi piekrita atsavināšanai nodot abus zemes gabalus, bet diskutēja par administratīvās ēkas izmantošanu. Kā viens no risinājumiem varētu būt arī ēkas iznomāšana. Deputāte Andra Grīvāne ieteica apsvērt pašvaldības nepieciešamību pēc dzīvokļiem, jo tuvākajā laikā Dundagas vidusskolai vajadzēs jaunus pedagogus, un tieši iespēja nodrošināt tos ar dzīvokli varētu ieinteresēt  jaunos pedagogus pārcelties uz Dundagu. Tāpat dzīvokļa jautājums ir aktuāls arī dažiem esošajiem pašvaldības darbiniekiem. Dzīvokļi, kas atrodas ēkas otrajā stāvā būtu tam piemēroti. Tomēr, ja ēku pārdotu, nosacījums, ka otrajā stāvā esošie dzīvokļi izmantojami pašvaldības vajadzībām, būs apgrūtinājums nākamajam pircējam.

Lai deputāti varētu lemt par labāko risinājumu, Attīstības un plānošanas nodaļai uz janvāra Attīstības un plānošanas komitejas sēdi uzdots sagatavots pārskatu par pašvaldības valdījumā esošiem dzīvokļiem.

Inguna Pekmane

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com