Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pateicība par piedalīšanos domnīcā «Līderes kods» 07.10.2019. plkst. 14.21

Sveicinātas, cienījamās domnīcas dalībnieces!

Biedrības «Līdere»  vārdā vēlos izteikt pateicību par Jūsu atsaucību un līdzdalību biedrības LĪDERE un Dundagas novada domes organizētajā domnīcā «Līderes kods», kas notika 2019. gada 26. septembrī Dundagas pils zālē, Dundagā.

Vislielākais paldies pienākas Jums visām - pasākuma dalībniecēm, kuras pagodināja mūs ar savu klātbūtni, tādējādi atbalstot mūsu ieceri iemūžināt Latvijas viedo un uzņēmīgo sieviešu spēka kodu – vērtības, kas ļauj piepildīt ieceres, pārvarēt šķēršļus un sasniegt šķietami nesasniedzamo. Vērtības, kas raksturo Latvijas sievieti un viņas darba tikumu.

Ar lielu prieku un saviļņojumu vēlos apstiprināt, ka, pateicoties jums, Dundagas novads ir veicis trīspadsmito ierakstu Latvijas līderes koda formulā.

Trīspadsmitajā «Latvijas Līderes kodā» 29 Dundagas novada uzņēmējas un vadītājas noguldīja 48 sev svarīgas vērtības. Starp tām visbiežāk minētas: ģimene, mīlestība, veselība, godīgums, brīvība, ticība, uzdrīkstēšanās un neatlaidība.

Katrā «Līderes koda» domnīcā tiek noguldītas ar vien jaunas, vēl iepriekš neminētas vērtības. Dundagas novada pienesums: vīzija, čaklums, izlēmība, izturība, īstais vārds, lūgšana, paaudžu saderība, pareiza izvēle, spīts, veiksmīgi darījumi.

Kopā «Līderes kodā» noguldītas jau 12 novadu un 1 valsts nozīmes pilsētas vērtības. Ir apkopotas 386 anketas, kurās minētas 316 dažādas vērtības.

Lai «līderes kods» kā neizsīkstošs spēka avots visai Latvijas sabiedrībai un iedvesmo katru darītāju mērķu sasniegšanai!

Vēstulei pievienojam jūsu minēto vērtību apkopojumu.

Patiesā cieņā
Aiva Vīksna,
Biedrības «Līdere» valdes priekšsēdētāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Vēstule
Pievienotās galerijas
Domnīcā «Līderes kods»

Atslēgvārdi
sabiedrība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com