Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pasaules pievilkšanās diena 01.09.2016. plkst. 09.11

10. IX, ikviens interesents tiek aicināts piedalīties Pasaules pievilkšanās dienā (World Pull Up Day), kas līdz šim plašāk bija pazīstama kā Latvijas Spēka diena. Pasākuma ideja un aktivitāte – pievilkšanās pie stieņa – paliek nemainīga. Pievilkšanās punkts Dundagā atradīsies Talsu ielā 1.

Pasākuma galvenais mērķis ir mudināt sabiedrību domāt par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī apzināties labas fiziskās formas nozīmi ikdienas dzīvē. Protams, liels izaicinājums ir uzrādīt labu rezultātu uz citu pasaules valstu fona, ko Latvijai visus iepriekšējos gadus ir lieliski izdevies izdarīt.

«Spēka dienas fenomens un ideja ir pārņēmusi visu pasauli. Spēka diena ir sava veida Latvijas Nokia vai Skype. No nacionāla pasākuma tas ir izaudzis par starptautisku, tāpēc šogad pieņēmām lēmumu Spēka dienu pārdēvēt par Pasaules pievilkšanās dienu, saglabājot tās galveno ideju», stāsta Latvijas Ielu vingrotāju sporta biedrības vadītājs Māris Šlēziņš.

Lai pulcētu pēc iespējas lielāku dalībnieku skaitu un padarītu dalību šajā pasākumā vēl pieejamāku, pasākuma organizatori ir ieviesuši arī jauninājumu. «Šogad dalībniekiem ļausim pievilkties ne tikai mūsu organizētajos pievilkšanās punktos, kopskaitā 80, bet arī viņiem pašiem būs iespēja reģistrēt savu punktu un pieskaitīt rezultātu valsts kopējam rezultātam», atklāj M.Šlēziņš.

Spēka dienas tradīcija aizsākās 2012. gadā, kad VAS «Latvijas dzelzceļš» kopā ar Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrību pirmo reizi rīkoja šo pasākumu. Gadu gaitā šī pasākuma ideja iemantoja lielu atbalstītāju skaitu ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.

2015. gadā Pasaules pievilkšanās dienā kopumā piedalījās 29 000 dalībnieku 71 pasaules valstī. Šogad organizatoru mērķis ir pulcēt vismaz 50 000 dalībnieku 80 valstīs. Pērn Latvijā tika uzstādīts jauns Spēka dienas rekords – piedalījās 9692 fiziski aktīvu cilvēku, kuri kopumā pievilkās pie stieņa 96 030 reižu. Tas ir par 28 436 reizēm vairāk nekā 2014. gadā, savukārt dalībnieku skaits pieaudzis par 3665 cilvēkiem.

Vairāk informācijas: http://www.pievilksanasdiena.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com