Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pasākums fizisko aktivitāšu veicināšanai un saliedēšanai 15.06.2018. plkst. 15.10

20. jūnijā plkst. 17.30 Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar SIA «Prakse.lv» Dundagā aicina uz pasākumu visiem vecumiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un saliedēšanai. Pulcēsimies pie domes ēkas Pils ielā 5 jeb «Līkās muižas»!

Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un nodarbošanos ar fiziskajām aktivitātēm ikdienā, popularizējot aktīvo atpūtu kā veselību stiprinošu un relaksējošu nodarbi jebkuram vecumam, ka arī atgādināt, ka ar tuviniekiem, ģimeni, draugiem un citiem domubiedriem kopīgi pavadītais laiks, esot fiziski aktīviem, ne tikai palīdz saglabāt savu un iesaistīto cilvēku veselību un motivāciju turpināt fiziskās aktivitātes, bet arī palīdz stiprināt savstarpējās attiecības un veicināt dažādu paaudžu saliedētību.

Pasākumā dalībnieki veidos kopējas komandas. Katra sastāvēs no trim dažādu paaudžu dalībniekiem: bērniem (līdz 18 gadu vecumam), pieaugušajiem (no 18-54 gadu vecumam) un senioriem (no 54 gadu vecuma). Komanda pārgājienā iegūs zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un iepazīs novada materiālo un nemateriālo kultūrmantojumu. Maršruti būs aptuveni 4 km gari, un to laikā komandas 4 dažādos kontrolpunktos atbildēs uz jautājumiem un izpildīs dažādus uzdevumus, lai parādītu savas zināšanas, fiziskās spējas un komandas saliedētību. Maršrutā  dalībnieki arī meklēs dažādus atslēgas vārdus, lai radītu jaunu leģendu par savu novadu.

Pēc pārgājiena visi kopā gatavosim novadam raksturīgu ēdienu, kā arī dalīsimies iespaidos par pasākumu un vērtēsim radītās leģendas. Paredzamais pasākuma ilgums ir līdz 3 stundām.

Piesakieties līdz 19. jūnijam pa tālruni 28833806 vai e-pastu rihards.krumins@prakse.lv.

Pasākumu finansē Eiropas Sociālā fonda projektā «Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās» (identifikācijas nr. 9.2.4.2./16/I/106).

Slimību profilakses un kontroles centrs un SIA «Prakse.lv»

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com