Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pārvalžu vadītāju amatus atstās Aldis Pinkens un Andis Āboliņš 01.07.2021. plkst. 17.32

Talsu novada domes ārkārtas sēdē tika skatīti jautājumi par divu pārvalžu vadītāju, jaunievēlēto Talsu novada domes deputātu, atbrīvošanu no amatiem.

Lūgumu izbeigt darba tiesiskās attiecības Talsu novada pašvaldībā iesniedzis Stendes pilsētas, Lībagu, Strazdes un Virbu pagasta pārvaldes vadītājs Andis Āboliņš. Ar A. Āboliņu darba tiesiskās attiecības tiks izbeigtas ar 7. jūliju.

«Četrus gadus atpakaļ biju līdzīgā situācijā, kad man bija jāizdara izvēle, vai strādāt lēmējvarā vai turpināt darbu izpildvarā. Šo gadu laikā daudz ir padarīts, šoreiz esmu nolēmis turpināt darbu lēmējvarā, jo esmu atbildīgs vēlētāju priekšā. Šī būs jauna pieredze arī man», sacīja A. Āboliņš.

Iesniegums par darba tiesisko attiecību izbeigšanu no 1. jūlija saņemts arī no Kolkas pagasta pārvaldes vadītāja un jaunievēlētā Talsu novada domes priekšsēdētājas vietnieka tautsaimniecības jautājumos Alda Pinkena.

Likumā noteikts, ka pārvalžu vadītāji nedrīkst apvienot savu amata pienākumu pildīšanu ar domes deputātu amata pildīšanu.

 

Inita Fedko

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sabiedrība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com