Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Par saknēm un spārniem 18.05.2016. plkst. 16.11

14.V pilī notika jauks Ģimenes dienas koncerts.

«Ģimenes lielākā vērtība ir bērni. Mēs, vecāki, viņiem varam dot tikai divas lietas — saknes un spārnus, bet bērni mums dod milzīgu prieku, dzīves piepildījumu un gandarījumu», sacīja sarīkojuma vadītāja Santa Sula.

Bērnu piedzimšana ir brīnums. Viņi ienes mūsu dzīvē saules gaismu. Katrs bērns ierodas pasaulē neatkārtojams, citādāks nekā viņa vecāki, brāļi un māsas, bet it visiem ir svarīga vecāku mīlestība, gādība un rūpes.

S. Sula stāstīja leģendu, ka Dievs laimi ir noslēpis cilvēkos, lai viņi to meklētu sevī un savos līdzcilvēkos. «Laime ir cilvēki mums apkārt, mūsu ģimene, mūsu mīļie, tuvie, un labākā dāvana no visām, ko vien varam dot otram un vēlamies saņemt paši, ir prieks. Nevienā veikalā iegādāta dāvana nerada tādu emociju dzirksteļošanu, kāda rodas mirklī, ja dāvanā saņemts kāda mīļa cilvēka vai reizēm gluži svešinieka bezvārdu apliecinājums: tu man esi nozīmīgs. Tāpēc lai šodien iemirdzas acis un sirds priecājoties par mūsu atvasītēm! Lai kopā būšana ir svētki ģimenēm! Lai prieks devējiem un prieks saņēmējiem!»

Ģimenes dienas koncertā māmiņas, tētus, vecvecākus un paši sevi iepriecināja bērni no bērnudārza «Kurzemīte», uzstājoties arī kopā ar vecākiem, «Mazās skolas» vokālais ansamblis, Dundagas Mākslas un mūzikas skolas jaunās balerīnas — horeogrāfijas klases audzēknes un bērnu vokālais ansamblis (vadītāja Linda Pavlovska), jaunie ksilofonisti un «Dun–dang» jaunākās grupas dejotāji (vadītāja Dace Treinovska).

Koncerta gaitā klātesošie arī pārdomāja tādus jēdzienus kā «ticība», «mīlestība», «šķiršanās», «strīdi», «pateicība», «sapratne», «uzticība», «cieņa», «atmiņas» un «laiks».

Paldies dalībniekiem, rīkotājiem un skatītājiem!

Alnis Auziņš

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Ģimenes dienas koncerts

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com