Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Par mācību organizāciju novada vispārizglītojošās skolās 07.04.2021. plkst. 08.19

Mācību ilgstoša norise attālinātā formātā ir radījusi pamatotu satraukumu par izglības kvalitāti. To visu laiku apzinājušies arī valsts izglītības nozares vadītāji. Tādēļ, neskatoties uz epidemioloģiskajiem riskiem, kas ir daudz spēcīgāki par riskiem, kādi bija pirms gada, mācību darba organizācijā ieviests reģionālais princips. Tas nozīmē, ka epidemioloģiski drošākajos novados, izvērtējot situāciju, tiek radīta iespēja mācīties klātienē. Šobrīd Dundagas novads ir iekļauts epidemioloģiski drošo pašvaldību sarakstā un ir paplašināts skolēnu loks, kas var mācīties klātienē Dundagas vidusskolā un Kolkas pamatskolā.

Par prioritārām skolēnu grupām, kas var mācīties klātienē, uzskata sākumskolas vecuma skolēnus – 1.–6. klašu skolēnus un 12. klašu skolēnus. Sākumskolnieki prioritārajā grupā iekļauti tādēļ, ka viņu vajadzību būt pastāvīgā saskarsmē ar vienaudžiem un skolotāja personību uzskata par būtisku nepieciešamību bērnu attīstībā, savukārt 12. klases skolēni prioritārajā grupā iekļauti tādēļ, ka jārod iepēja nostiprināt zināšanas un prasmes pirms valsts pārbaudījumiem, kas pavērs iespēju veiksmīgi startēt nākamajā izglītības pakāpē.

7.–11. klašu skolēniem tiks nodrošināta gan klātienes mācīšanās, gan attālinātā mācīšanās.

Precīzu informāciju par klātienes mācību organizāciju skolēniem sniegs klašu audzinātāji skolēniem un vecākiem jau zināmajos veidos – eklasē, Whatsapp vidē.

Tajā pat laikā turpinām ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus, lai kaut nedaudz attālinātu saslimšanu, kuras sekas neviens nespēj paredzēt.

Dinārs Neifelds,
novada pašvaldības izglītības speciālists

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com