Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Par klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu un to aprūpi dzīvnieku patversmē «Ausma» arī turpmāk rūpēsies SIA «Mellers»’ 16.01.2023. plkst. 09.22

Talsu novada dome 29. decembra domes sēdē pieņēma lēmumu slēgt iepirkuma pakalpojuma līgumu ar SIAMellers’’ divās priekšmeta daļās:Par Talsu novadā klaiņojošo suņu un kaķu izķeršana, bezsaimnieka dzīvnieku (t.sk. savvaļas dzīvnieku) līķu savākšana un utilizācija’’ unPar klaiņojošo un bezsaimnieka suņu, kaķu uzturēšana, to aprūpe dzīvnieku patversmēAusma”, kā arī dzīvnieku patversmesAusma” ēku un teritorijas apsaimniekošana’’. Līgums noslēgts uz diviem gadiem par kopējo summu 306 144 eiro (bez PVN).

SIA „Mellers’’ vēl divus gadus turpinās Talsu novada administratīvajā teritorijā nodrošināt gan bezsaimnieku, gan cietušu un klaiņojošu suņu vai kaķu, kā arī bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu cietušu savvaļas dzīvnieku izķeršanu. Pakalpojums tiks sniegts  darba dienās no 9.00 līdz 18.00 un tas tiks organizēts pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā līdz nākamās darba dienas beigām no pieprasījuma saņemšanas brīža.

Savukārt ārkārtas situācijās tiks veikta operatīva dzīvnieka atsavināšana tā īpašniekam, kā arī  klaiņojošo dzīvnieku izķeršana divu stundu laikā kopš informācijas saņemšanas.

Dzīvnieku izķeršana notiks saskaņā ar attiecīgiem normatīvajiem aktiem, un to veiks tikai speciāli apmācīti darbinieki.

Mirušu dzīvnieku, tostarp arī savvaļas dzīvnieku un Baltijas jūras un Rīgas līča piekrastes teritorijā izskaloto beigto roņu līķu savākšana Talsu novada administratīvajā teritorijā, kā arī ar to saistītās tālākās darbības, pakalpojuma sniedzējs veiks pēc iespējas ātrāk, ieskaitot  brīvdienas un svētku dienas, bet ne vēlāk kā 12  stundu laikā no pieprasījuma saņemšanas brīža.

Iepriekš minētos pakalpojumus SIA „Mellers’’ veiks par 113 060 eiro (bez PVN).

SIA „Mellers’’ rūpēsies un nesīs atbildību arī par suņu un kaķu uzturēšanu, kā arī to kopšanu Talsu novada pašvaldības dzīvnieku patversmē „Ausma. Dzīvnieku aprūpe tiks nodrošināta saskaņā gan ar Dzīvnieku aizsardzības likumu, gan Veterinārmedicīnas likumu, kā arī Ministru kabineta  noteikumiem, kas saistīti ar dzīvnieku labturības prasībām.

Izķerto kaķu un suņu  uzturēšana patversmē par pašvaldības līdzekļiem notiek līdz 14 dienām. Ja šajā laika posmā nav izdevies atrast izķertā dzīvnieka saimnieku, pakalpojuma sniedzējam ir tiesības to nodot citai personai, paturēt patversmē par pakalpojuma sniedzēja līdzekļiem, nodrošināt veselo kaķu nogādāšanu atpakaļ ierastajā dzīves vai noķeršanas vietā, nodot turēšanā citai patversmei, iepriekš veicot nepieciešamās darbības atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Saskaņā ar Dzīvnieku aizsardzības likuma 50. pantu, dzīvnieku var arī eitanazēt.

Aktuālā informācija par patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem arī turpmāk tiks ievietota Talsu novada pašvaldības dzīvnieku patversmes „Ausma” kontā sociālajā tīklā „Facebook”, lai pēc iespējas ātrāk tie atrastu savas līdzšinējās mājas vai nokļūtu jaunu un gādīgu saimnieku aprūpē.

SIA „Mellers’’ pārziņā būs arī Talsu novada pašvaldības dzīvnieku patversmes „Ausma”, kas atrodas Krišjāņa Valdemāra ielā 75a Talsos ēku, gan to telpu, gan pieguļošās teritorijas apsaimniekošana.

Par dzīvnieku aprūpi patversmē „Ausma”, kā arī par patversmes ēkas un teritorijas apsaimniekošanu pašvaldība ar SIA „Mellers’’ ir noslēgusi iepirkuma pakalpojuma līgumu uz 24 mēnešiem par 193 084 eiro (bez PVN).

Aicinām par Talsu novada administratīvajā teritorijā klaiņojošiem, bezpalīdzīgā stāvoklī nokļuvušiem vai savainotiem  dzīvniekiem, tostarp arī savvaļas dzīvniekiem, kā arī  par mirušiem dzīvniekiem ziņot Talsu novada pašvaldības policijai pa diennakts dežūrtālruni 26132701.

Savukārt ar pakalpojuma sniedzēju SIA „Mellers’’ iespējams sazināties pa tālruni 26352774 vai izmantojot e-pastu slokaspat@inbox.lv.

Linda Pavlovska – Dišlere

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com