Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Papildus atbalstītie 2016. gada vietējo iniciatīvu projekti 01.08.2016. plkst. 10.52

Novada domes 28. VII sēdē lēma par papildus finansējuma piešķiršanu konkursā «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem». Atkārtotā projektu konkursā bija pieteikušies trīs pretendenti, no kuriem ar kopējo 1618,24 € finansējumu atbalstīja visus.

Konkursa uzdevums ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un ierosmju īstenošanu novadā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību dažādu jautājumu risināšanā, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī  veicināt sadarbību starp pašvaldību un pretendentiem.

Šogad projektu konkursa kopējais finansējums bija 5000 €. Biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas varēja pretendēt uz finansējuma saņemšanu vienam projektam, un tā apmērs nedrīkstēja pārsniegt 1000 €.

Uz pirmo izsludināto projektu konkursu bija pieteikušies seši pretendenti, no kuriem ar kopējo 3252,65 € finansējumu atbalstīja četrus.

Atbalstītie projekti

1. Kolkas Kristus dzimšanas pareizticīgo draudzes projekts «Informācijas stenda un vēsturisko liecību plaukta izgatavošana» (799,20 €).

Projekta mērķis ir izveidot informatīvu stendu par baznīcu un vēsturisko grāmatu plauktu.

2. Biedrības «Dundangas Sendienas» projekts «Dekoratīvās virsmu apdares tehnikas — dekupāžas ABC 1. posms» (519,04 €).

Projekta mērķis ir izmantojot dekupāžu iemācīt senioriem lietderīgi un ilgtspējīgi izmantot visus viņu rīcībā esošos resursus un rast nevajadzīgām lietām pielietojumu, tādējādi taupot resursus un naudu, kā arī gādājot par vidi un mazinot potenciālo radīto atkritumu daudzumu.

3. Biedrības «Līvu savienība» Kolkas nodaļas projekts «Līvu centra «Kūolka» apkārtnes labiekārtošana. I posms» (300,00 €).

Projekta mērķis ir jaunas tualetes uzstādīšana pie «Līvu centra «Kūolka» Kolkā.

Projekta īstenos ar Kolkas pagasta pārvaldes starpniecību.

 

Lejuplādējamie faili

Dundagas novada domes 28.07.2016. sēdes lēmums nr. 174 (sēdes protokols nr. 9,20. §) «Par finansējuma piešķiršanu vietējo iniciatīvu projektiem 2016. gadā»


Lauris Laicāns,
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs,
tel. 63237857, mob. 28693477,
e-pasts: lauris.laicans@dundaga.lv

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com