Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atjaunoti Ostes kapu vārti 15.10.2017. plkst. 17.40

9. septembrī svinīgi atklāja atjaunotos Ostes kapu vārtus. Pasākumu organizēja Sandra Dadze un Daina Kaltniece, lai teiktu paldies visiem, kas iesaistījās un piedalījās vārtu pārtapšanā.

Viss aizsākās ar vecā kapu koka zvanu torņa sašķiebšanos 2015. gadā un kapu pārzines Sandras Dadzes lūgumu pašvaldības Saimnieciskā dienesta vadītājam Andrim Kojro kaut ko lietas labā darīt. Pirms jaunā zvanu torņa būves, apsekojot kapu teritoriju, secināja, ka arī vecie mūra vārti, kuri ik pa laikam pielaboti, prasa nopietnāku remontu. Tika nolemts vecos mūra vārtus daļēji nojaukt, pārmūrēt un tajos uzmūrēt arī zvanu tornīti.

Pašvaldība kapu vārtu atjaunošanai no budžeta līdzekļiem piešķīra 3500 eiro. Par tiem ir pārmūrēti vecie mūra vārti virs kuriem ierīkota vieta zvanam, uzstādīti divi mazie sānu vārtiņi un lielie vārti.

Sandra Dadze vēlas pateikties visiem, kuri iesaistījās un atbalstīja kapu vārtu pārbūves ideju.

Paldies Dundagas novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu, Saimnieciskā dienesta vadītājam Andrim Kojro, kurš uzklausīja iedzīvotāju ierosinājumu un pārraudzīja darba gaitu, Būvvaldes vadītājai Janitai Valterei par praktiskiem padomiem un ieteikumiem, darbu vadītājam Jānim Mauriņam, mūrniekam Aleksandram Rankam, metāla vārtu autoram Viesturam Hartmanim un visiem, kasi ikdienā rūpējas, lai Ostes kapi būtu sakopti.

Inguna Pekmane,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Ostes kapu vārtu pārbūve

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com