Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Olimpiskā diena 18.09.2017. plkst. 08.26

Arī šogad novada pašvaldības mācību iestādes piedalās Olimpiskās dienas aktivitātēs, kā arī pirmoreiz mūsu vingrotāju pulkam pievienojas Dundagas pirmsskolas bērnudārza «Kurzemīte» bērni.
Jāatzīmē, ka ar «Olimpisko dienu 2017» šogad sāksies «Eiropas Sporta nedēļas» pasākumu programma, kurā dalību pieteikusi arī Dundagas novada pašvaldība.

Ar «Olimpiskās dienas 2017» sarīkošanas nolikumu var iepazīties Latvijas olimpiskās komitejas interneta lapas www.olimpiade.lv sadaļā «Olimpiskā diena».

Olimpiskā diena šogad notiks 22. septembrī 557 norises vietās visā Latvijā, kas pulcēs jaunu dalībnieku skaita rekordu – 134 854 dalībnieku no 94 pašvaldībām.

«Olimpiskās dienas 2017» devīze ir «Sporto svaigā gaisā!», lai atgādinātu par mūsu dabas daudzveidību un dalībnieki izmantotu iespējas sportot brīvā dabā.

Vienlaicīgi visās «Olimpiskās dienas 2017» norises vietās valstī, pasākums sāksies ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi
veiktu rīta vingrošanu kā svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Tamāra Kaudze

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com