Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Olimpiskā diena Dundagas vidusskolā 22.09.2020. plkst. 11.59

18.septembrī, kad visā Latvijā notika Olimpiskā diena, arī mūsu skolā valdīja sportiska gaisotne. Gan Mazajā skolā, gan Lielajā skolā skolēni aktīvi piedalījās Olimpiskajā dienā — atbilstoši šī gada sauklim Mēs esam #sportiņā! Lai arī šogad valstī noteikto ierobežojumu dēļ nebija iespējams visai skolas saimei pulcēties vienuviet un piedalīties kopīgā vingrošanā, kas katru gadu ir notikusi skolas pagalmā, kad visi kopīgi veica izstrādāto vingrojumu kompleksu, tomēr arī šogad šāds vingrojumu komplekss bija izveidots, ar to katrai klasei bija iespēja iepazīties atsevišķi — varēja vingrot savā klases telpā.

Šogad mūsu skolā Olimpiskās dienas norise tika organizēta tā, ka bija sadalīti laiki, kad katra klase devās veikt konkrētus uzdevumus sporta stacijās, un bija arī konkrēts laiks, kad katra klase veica radošo darbu savā klases telpā — bija jāizveido plakāts par noteiktu tēmu (saistībā ar sportu). Darbojoties klasē, skolēni varēja iepazīties ar informāciju par Olimpisko dienu (vēsturiskā skatījumā), tās mērķiem un nozīmi, kā arī vērot vingrojumu kompleksu internetā vietnē.

Sporta stacijās katrai klasei bija iespēja demonstrēt savu veiklību, precizitāti, ātrumu, spēku un izturību, kā arī komandas garu — saliedētību un sadarbību. Bija arī stacijas, kurās vajadzēja demonstrēt zināšanas (piemēram, pēc piktogrammām atpazīt sporta veidus) un loģisko domāšanu (piemēram, tangramā saliekot no ģeometriskajām figūrām konkrētus zīmējumus — tēlus).

Katrā stacijā tika fiksēti klases rezultāti, tie tiks apkopoti un paziņoti, apbalvošana notiks skolas jubilejas svētku nedēļas aktivitāšu ietvaros.

Kā ik gadu, arī šogad pēc sportiskajām aktivitātēm mūsu skolā visi tika spēcināti ar gardām pusdienām svaigā gaisā — Olimpiskā diena noslēdzās ar gardās putras ēšanu (un par to paldies virtuves kolektīvam!)

Paldies Olimpiskās dienas organizatoriem — sporta skolotājiem Unai Silai un Jānim Skarbiniekam, direktores vietniecei audzināšanas darbā Norikai Segliņai! Paldies tiesnešiem sporta stacijās! Paldies visiem dalībniekiem!

Būsim sportiski, būsim aktīvi, būsim veseli! Un piedalīsimies arī sportiskajās aktivitātēs #BeActive, kas Dundagā noritēs «Eiropas Sporta nedēļas 2020» (no 23. līdz 30. septembrim tā notiks visā Latvijā) ietvaros (par šo sportisko aktivitāšu norisi informācija pieejama Dundagas BLPC, arī vietnē www.dundaga.lv).


Evita Zoltāne

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
skola, sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com