Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Olimpiskā diena 2016 19.09.2016. plkst. 08.08

23. IX visā Latvijā 531 vietās jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu — 123 353 dalībniekus no 95 novadiem un pilsētām — pulcēs Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) rīkotā «Olimpiskā diena 2016». Pasākuma devīze ir «Padod bumbu!».

Olimpiskā diena šogad būs «Eiropas Sporta nedēļas» sastāvdaļa, tās uzdevums ir veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā un iesaistīties aicina ikvienu iedzīvotāju. «Eiropas Sporta nedēļa» Latvijā notiks no 17. līdz 23. IX. Par to, kā tajā iesaistīties ikvienam neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības, kā arī informācija par visiem sporta pasākumiem Latvijā pieejama http://beactivelatvia.lv.

Vienlaikus  visās Olimpiskās dienas  norises vietās, arī Dundagā un Kolkā, pasākums 23. IX sāksies ar olimpisko rīta vingrošanu, lai dalībniekus pamodinātu un sagatavotu turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādinātu par pareizu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar volejbolu un tā spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos konkursos.

Dundagas vidusskolā par sportiskām aktivitātēm rūpēsies sporta skolotājas Una Sila, Gundega Lapiņa un Skaidrīte Motmillere, savukārt Kolkas pamatskolā — direktores vietniece audzināšanas darbā Dzintra Tauniņa un sporta skolotājs Oskars Sproģis.

Kā katru gadu Olimpiskajā dienā svinēs arī Starptautisko putras dienu, lai aicinātu ikvienu pārdomāt, ko mēs ēdam ikdienā, vai mūsu uzturs ir veselīgs un sniedz visu organismam vajadzīgo. Kā liecina iepriekšējo gadu pieredze, Putras dienai mūsu novadā ir liels atbalsts un skolēni labprāt uzņem putras vērtīgās barības vielas, pieprasot papildporcijas.

«Olimpiskās dienas 2016» pasākumi būs bez maksas, un visiem dalībniekiem pasniegs Starptautiskās olimpiskās komitejas 2016. gada sertifikātus, bet viena labākā komanda katrā pašvaldībā saņems LOK speciālbalvas.

Olimpiskās dienas pasākuma plāns


Plkst. 9.30 pasākuma svinīga atklāšana.
Plkst. 10.00 kopīga vingrošana.
Plkst. 10.30 stafetes, aktivitātes ar volejbola elementiem, sacensības, fotogrāfiju «Padod bumbu!» uzņemšana.
Plkst. 13.00 sacensību fotokonkursa, zīmējumu konkursa un eseju konkursa uzvarētāju apbalvošana.

Tamāra Kaudze,
sporta un jaunatnes lietu organizatore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com