Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Olimpiskā diena 2014 26.09.2014. plkst. 12.05

«Olimpiskā diena 2014» šogad notiek 26. IX, un pasākuma moto ir «Iepazīsties — mini handbols». Kopumā pasākums 168 vietās pulcēs vairāk nekā 95 500 dalībnieku.

Pagājušā gada rudenī «Olimpiskā diena 2013» uz rīta vingrošanu pulcēja vairāk nekā 80 tūkstoš skolēnu 81 vietā visā Latvijā. Ņemot vērā, ka norises vietu skaits ir pieaudzis, pieaudzis arī šī gada «Olimpiskās dienas 2014» dalībnieku skaits, un ir sasniegts jauns dalībnieku skaita rekords.

LOK un Latvijas Handbola federācija sadarbojas, rīkojot «Olimpisko dienu 2014». Tajā būs tradicionālā vienlaicīgā vingrošana, trīs radošie konkursi un sacensības, kā arī īpaša programma, kas iepazīstina ar handbola pamatiem.

Skolēni piedalās stafetēs un citās sporta sacensībās, zīmējumu un domrakstu konkursos, kā arī fotogrāfijās parāda tēmu «Ko es zinu par handbolu?».

«Olimpiskā diena 2014» pasākumi ir bez maksas, visi dalībnieki iegūst SOK 2014. gada sertifikātus, bet labākās komandas — speciālbalvas. Viena labākā komanda katrā pašvaldībā saņem LOK kausu.

Ar «Olimpiskā diena 2014» jaunumiem var iepazīties www.olimpiade.lv.

«Olimpiskā diena 2014» pasākumu atbalsta LOK ģenerālsponsori — SIA «Latvijas Mobilais Telefons» un a/s «Latvijas Valsts meži»; LOK sponsori – a/s «Swedbank» un a/s «Latvijas Gāze»; LOK sadarbības partneri a/s «LDz Cargo» un VAS «Starptautiskā lidosta «Rīga»».

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com