Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Novadu grāmatu svētki 14.03.2019. plkst. 14.47

22. martā Talsos notiks jau par tradīciju kļuvušie Novadu grāmatu svētki. Kā jau katru gadu, neiztrūks interesantu sarunu un tikšanos.

Talsu novada pašvaldības foajē, Kareivju ielā 7

Plkst. 10.00 — 15.00 grāmatu komercizstāde. Piedalās: Zvaigzne ABC, Latvijas Mediji, Jumava, Avots, Kontinents, Sol Vita, Madris, SIA Latvijas Grāmata.

Plkst. 10.00 — 15.00 izstādes «Noslēpumiem pa pēdām» (Dace Judina un Arturs Nīmanis) un izstāde «Ceļotprieks»  (Normunds Smaļinskis).

Plkst. 10.00 grāmatu svētku atklāšana.

Plkst. 10.20 Laikraksta «Latvijas Avīze» publiskā diskusija «Pa kādiem ceļiem un ar kādiem autobusiem varēsim aizbraukt pēc novadu reformas?». Piedalās Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Butāns, uzņēmuma «Rīgas Satiksme», bijušais pagaidu valdes priekšsēdētājs Anrijs Matīss, kā arī uzņēmēju pārstāvji no pasažieru pārvadājumu nozares. Diskusiju vadīs «Latvijas Avīze» galvenās redaktores vietnieks Ivars Bušmanis.

Plkst. 12.00 pusdienas kurzemnieku gaumē.

Plkst. 12.30 «Kur Latvijā atrodas Eiropas centrs?». Tikšanās ar ceļotāju, fotogrāfu un vēstures pētnieku Normundu Smaļinski (Zvaigzne ABC).

Plkst. 14.00 «Latvijas Mediji» un «Zvaigzne ABC» dižošanās, jaunumi un loterija «Laimīgais pircējs».

Plkst. 14.40 «Detektīvu meistarklase ar lustēm un dziedāšanu». Vada Dace Judina un Arturs Nīmanis.

Bērniem un jauniešiem

Plkst. 10.30 «Bērnu grāmata ir iztēlei atvērta telpa». Tikšanās ar ilustratorēm Gundegu Muzikanti un Ilzi Dambi (Latvijas Mediji ) Talsu pamatskolā.
Plkst. 12.00 «Bērnu grāmatā draudzējos ar pelēm, lāčiem un zaķiem...» Tikšanās ar ilustratorēm Gundegu Muzikanti un Ilzi Dambi (Latvijas Mediji) Talsu bērnu bibliotēkā.
Plkst. 13.30 «Grāmata — ilustrācija — mākslinieks». Tikšanās ar ilustratorēm Gundegu Muzikanti un Ilzi Dambi (Latvijas Mediji) Talsu bērnu bibliotēkā 6. klašu skolēniem.

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com