Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Novada atklātajā pludmales volejbola čempionātā 29.08.2018. plkst. 13.23

25. augustā Dundagas mazās skolas smilšu laukumos noslēdzās biedrības «Sporta klubs «Dundaga»» nu jau sesto vasaru pēc kārtas organizētais Dundagas novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Tā posmi notika novada ciemos — Dundagā, Mazirbē un Kolkā, lai popularizētu pludmales volejbolu, veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu un paplašinātu Dundagas novada iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanas iespējas vasarā.

Pēdējās četras vasaras dalībniekiem ir iespēja spēlēt divu līmeņu grupās — amatieru un entuziastu, dodot iespēju čempionātā piedalīties spēlētājiem ar dažādu volejbola prasmes līmeni, vecumu un dzimumu.

Neskatoties uz to, ka šogad čempionāts notika par vienu posmu mazāk nekā iepriekšējos gadus, turnīrā kopā piedalījās 57 dalībnieki, kas ir tikai par vienu dalībnieku mazāk nekā iepriekšējā gadā. Vislielākā atsaucība bija entuziastu grupā — 33 dalībnieki, kas pierāda, ka arī turpmāk organizējot čempionātu, jādod iespēja piedalīties dažāda līmeņa spēlētājiem .
Fināla posmā, tā pat kā pirmajā atklāšanas posmā, dalībniekiem bija sarūpēta uz vietas pagatavota pusdienu zupa.
Dienas gaitā amatieru grupā pirmo vietu izcīnīja brāļi Kristaps Šepte, Toms Šepte, otrajā vietā atstājot čempionāta līderus Matīsu Pētersonu, Andi Švāģeri, bet trešajā vietā palika Kaspars Kristiņš, Aleksis Kristiņš.

Entuziastu grupā pirmo vietu izcīnīja šīs grupas čempionāta līderi Laura Zingnika, Jānis Zingniks, otro vietu — Dāvis Alkšbirze, Edgars Engelbergs, bet trešajā vietā — Toms Liepa, Lauris Bērziņš.

Kā jau katru gadu, par nospēlēto čempionāta posmu dalībnieki saņēma reitinga punktus, kurus summējot tika apbalvotas iegūtās kopvērtējuma vietas. Amatieru grupā pirmo vietu izcīnīja Matīss Pētersons, Andis Švāģeris, kuri parādīja visos posmos stabilu sniegumu, jo viņus, kā jau iepriekš minēts, pārspēt izdevās tikai pēdējā fināla posmā brāļiem Šeptēm, otro vietu izcīnīja Kaspars Kristiņš, bet trešo vietu ciemiņi no Ventspils novada Popes ciema Mārtiņš Meiris un Endija Skolmeistare.

Entuziastu grupā pirmo vietu izcīnīja MIX pāris Laura Zingnika, Jānis Zingniks, kuri uzvarēja visus trīs posmus, kas, ņemot vērā šīs grupas dažādo dalībnieku sastāvu, nemaz nenāca tik viegli, otro vietu izcīnīja pagājuša gada laureāti Dāvis Alkšbirze, Edgars Engelbergs, bet trešajā vietā Toms Liepa, Lauris Bērziņš, kas par savu sasniegumu izrādīja izteiktu gandarījumu.
Sporta klubs «Dundaga» saka lielu paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem — Dundagas novada pašvaldībai, SIA «Autokada», I/K «Luux», Pāces vilnas fabrikai un SIA «B basic».

Kaspars Kristiņš

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com