Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Novada aktīvākā iedzīvotāja izaicinājums 07.05.2021. plkst. 12.01

Noslēdzies pavasara posms, kas ir  otrais no četriem Dundagas aktīvākā iedzīvotāja izaicinājuma posmiem. Tas norisinājās no 1. aprīļa līdz 1. maijam, kad iedzīvotājus aicinājām aktīvi pavadīt savu brīvo laiku un ik nedēļu iesūtīt aktivitātēs pieviektos kilometrus.

Otro posmu aktīvi uzsāka 9 izaicinājuma dalībnieki, baudot pavasari, staigājot, skrienot kā arī braucot ar riteni. Kopā tika savākti 1630,61 kilometri. Katrs no dalībniekiem saņēma elektronisku pateicības rakstu par piedalīšanos, kurā norādīti kopēji sasniegtie kilometri, kā arī katra dalībnieka sasniegtais.

Pavasara posmā visvairāk kilometrus pieveica Diāna Kristiņa (344,9 km), Jānis Langzams (282,47 km) un Edijs Tropiņš (325,48 km). Paldies arī pārējiem aktīvajiem dalībniekiem — Ansim Zaueram, Ingai Bēķei, Leldei Bēķei, Dinijai Fīrmanei un Astrai Langzamai.

Šogad abos izaicinājumos kopā savākti 4387,23 km, bet priekšā vēl ir 2 posmi – vasaras un rudens! Ceram, ka vasara mūs vairāk lutinās ar patīkamiem laikapstākļiem, lai kopā aktīvo iedzīvotāju un kilometru skaits turpinātu augt! Nākamais, vasaras posms, norisināsies no 1. jūlija līdz 1. augustam. Sāksim gatavoties jau tagad, pavadot vairāk laika svaigā gaisā, aktīvi sportojot, kā arī iesaistīsim savus draugus un ģimeni, lai kopā būtu veseli un sportiski! Tiekamies vasaras izaicinājumā!

Edgars Tīfentāls,
Dundagas novada sporta organizators

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Afiša
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com