Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Noslēdzies Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā 03.04.2023. plkst. 11.49

1. aprīlī Aizkrauklē sporta centrā norisinājās Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā, kurš reizē arī bija Latvijas kausa posms. Sacensības izvērtās par skaitliski lielāko Latvijas kausa posmu, Latvijas pauerliftinga vēsturē, būtiski uzlabojot iepriekšējo rekordu: Aizkrauklē startēja 119 sportisti no 23 sporta klubiem vai pašvaldībām, tāpat piedalījās sportisti no Lietuvas un Igaunijas.

Sacensībās startēja arī sporta klubs «Dandijs» no Dundagas, kuru pārstāvēja 7 sportisti un tika izcīnītas 5 medaļas.

Sieviešu konkurencē sevi joprojām turpina apliecināt jauniete Samanta Dzīle, kura izcīnīja ceturto vietu 76 kg svara kategorijā. Open jeb vīru grupā Raitis Čiekurs svara kategorijā līdz 105 kg izcīnīja trešo vietu. Svara kategorijā līdz 120 kg Edgars Tīfentāls un Atvars Lukjaņenoks attiecīgi virs 12 0kg izcīnīja pirmo vietu. Junioru grupā Arnolds Bergmans izcīnīja 7. vietu svara kategorijā līdz 83 kg. Jauniešu grupā Ralfs Burka svara kategorijā līdz 66 kg ierindojās otrajā vietā, bet Niklāvs Krūmiņš svara kategorijā līdz 83 kg izcīnīja otro vietu. Absolūtajā vērtējumā jauniešu grupā Niklāvs izcīnīja 3. vietu.
Neskatoties uz lielo konkurenci starp Latvijā spēcīgākajām komandām, sporta klubs “Dandijs” izcīnīja 6. vietu, un bija spēcīgākā komanda no Kurzemes.