Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Noslēdzies projekta «Mana zeme skaistā» fotokonkurss 01.10.2018. plkst. 01.00

Dundagas novadā ir noslēgusies projekta «Mana zeme skaistā» būtiskākā aktivitāte — fotokonkurss, kurā skolēnus aicināja uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas.

Kā viens no Latvijas valsts simtgades pasākumiem Latvijas novados norisinās projekts «Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss «Mana zeme skaistā»», kura mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1. līdz 12.klasei.

Noslēgusies projekta būtiskākā aktivitāte  – fotokonkurss, kurā skolēnus aicināja uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un fotoaparātus. Konkursa darbus iesniedz projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, ievietojot katram savu attēlu pie sava novada, skolas un klases. Interneta lapas apmeklētājiem varēja nobalsot par labākajiem attēliem.

Foto konkursā piedalījās arī Dundagas vidusskola.

Visvairāk balsu saņēmušo skolēnu darbus izgatavos kā foto gleznas un izstādīti skolās, lai tos demonstrētu plašai sabiedrībai. Projekta noslēgumā foto gleznas kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ar skolēnu radošo darbu palīdzību ienesot valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu mācību iestādēs. Skolām tās nogādās oktobrī.

Konkursa rezultātus un visvairāk balsu saņēmušos Dundagas novada skolēnu darbus aicinām aplūkot projekta lapas: www.manazemeskaista.lv sadaļā «Darbi».

Lai projekts norisinātos veiksmīgi, nozīmīgs ir uzņēmēju atbalsts. Projekta darba grupa saka paldies Brīvdienu māja «Ūši».

Noskatieties arī projektā tapušo video https://www.youtube.com/watch?v=TJenchlxfs0

 Leposimies ar Latvijas skaistumu kopā!

 

«Mana zeme skaistā» projekta darba grupa

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com