Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Noslēdzies Latvijas čempionāts volejbolā 23.04.2018. plkst. 10.47

Laureātu vidū iekļuvusi Dundagas vīriešu komanda, kura Nacionālās līgas 2. divīzijā izcīnīja 3. vietu, izšķirošajā kārtā pārspējot Rēzeknes novada komandu. Lai arī sākotnējie mērķi bija augstāki, varam būt gandarīti par paveikto, jo šis panākums iegūts līdzvērtīgā konkurencē un nesaudzīgā cīņā. Pusfinālā tika zaudēts Rīgas volejbola skolas komandai, kaut pamatturnīrā abās spēlēs uzvarēja mūsu komanda. Savukārt volejbola skolas puiši finālā pieveica pamatturnīra it kā pārliecinošos favorītus «Jēkabpils juniorus» . Protams, varētu meklēt pazaudētos punktus, bez kuriem turnīra gaita varēja izvērsties labāka, tomēr šobrīd tam vairs nav nozīmes un vienkārši jādomā, kā turpināt: vai un kā saglabāt komandu, kur rast snieguma stabilitāti un sadarbību.

Stabilitātes trūkums varētu būt galvenais traucēklis labākam gala rezultātam. Sezonas gaitā darba, slimību un traumu dēļ bieži mainījās komandas pamatsastāvs, tāpat sezonas beigās bija manāms gan fizisks, gan garīgs nogurums. Pēc smagas sezonas ir nepieciešama pilnvērtīga atpūta, ja tās nav, tad intensīva un gara ziemas sezona volejbolistus psiholoģiski un fiziski ātrāk iztukšo.

Sezonas gaitā Dundagas volejbola komandā piedalījās Matīss Pētersons, Pēteris Aukmanis, Krists dambergs, Andis Švāģeris, Kaspars Kristiņš, Matīss Apsāns, Edgars Zingniks, Askolds Jāvalds, Jēkabs Avotiņš, Ernests Salcevičš, Aļģis Tomsons, Jānis Māgurs, Aldis Avotiņš, Kristaps Bolšings, Aleksis Dēvits, Aksels Balmanis un Salvis Cielavs

Vislielāko atzinību un pateicību no Dundagas volejbola komandas pelnījuši atbalstītāji un uzticīgie līdzjutēji, kuri ar savām emocijām katrā spēlē ļāva justies kā mājās, pat Rēzeknē. Vislielākais finansiālais atbalsts tika saņemts no Dundagas novada pašvaldības, tomēr vairāk no komandas izmaksām sedza brīvprātīgie labvēļi SIA «Babbord», SIA «Gapa», IK AF, IK «LUUX», IK «Auto un būve», SIA «MK Namdaris». Nav nozīmes skaitļiem, šis atbalsts tika saņemts kopā ar labām domām un tas ir pats svarīgākais.

Paldies volejbolistiem par novada tēla spodrināšanu un novēlu komandai saglabāties, lai pierādītu, ka Dundaga var vēl vairāk.


Aldis Felts

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com